kdevelop - en to ka translation catalogue (21 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Go back in context history
ka: შემცველობის ისტორიაში დაბრუნება

[ctx: @info:tooltip]
en: Go forward in context history
ka: შემცველობის ისტორიაში წინ გადასვლა

[ctx: item quick open item type]
en: Outline
ka: კონტური

[ctx: @info:placeholder]
en: Outline
ka: კონტური

[ctx: @info:tooltip]
en: Navigate outline of active document, click to browse
ka: აქტიური დოკუმენტის კონტურზე გადასვლა. დათვალიერებისთვის დააჭირეთ

[ctx: @action]
en: Source &Browse Mode
ka: კოდის დათვა&ლიერების რეჟიმი

[ctx: @action]
en: &Previous Visited Context
ka: &წინაზე მონახულებული კონტექსტი

[ctx: @action]
en: &Next Visited Context
ka: &შემდეგ მოსანახულებელი კონტექსტი

[ctx: @action]
en: &Previous Use
ka: წ&ინა გამოყენება

[ctx: @action]
en: &Next Use
ka: შ&ემდეგი გამოყენება

[ctx: @action]
en: Context Browser
ka: კონტექსტის ბრაუზერი

[ctx: @title:window]
en: Code Browser
ka: კოდის ბრაუზერი

[ctx: @action]
en: Find Uses
ka: გამოყენებების მოძებნა

en: (changed)
ka: (შეცვლილია)

[ctx: @info:tooltip]
en: Show declaration menu
ka: დეკლარაციის მენიუს ჩვენება

[ctx: @action]
en: Declaration Menu
ka: დეკლარაციის მენიუ

[ctx: @action]
en: Lock Current View
ka: მიმდინარე ხედის ჩაკეტვა

[ctx: @info:tooltip]
en: Lock current view
ka: მიმდინარე ხედის ჩაკეტვა

[ctx: @action]
en: Unlock Current View
ka: მიმდინარე ხედის განბლოკვა

[ctx: @info:tooltip]
en: Unlock current view
ka: მიმდინარე ხედის განბლოკვა

note: i18n: ectx: ToolBar (KDevCodebrowserToolBar)
en: Code Browser Toolbar
ka: კოდის ბრაუზერის ხელსაწყოების ზოლი
