kdevelop - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Tried include path resolution while another resolution process was still running
ka: ვცადე ბილიკის გადაწყვეტა მაშინ, როცა გადაწყვეტის სხვა პროცესი ჯერ კიდევ გაშვებული იყო

en: Makefile is missing in folder "%1"
ka: საქაღალდეში %1 Makefile არ არსებობს

en: Problem while trying to resolve include paths for %1
ka: ჩასმის ბილიკების გადაწყვეტის პრობლემა %1-თვის

en: Cached: %1
ka: ქეშირებულია: %1

en: Filename %1 seems to be malformed
ka: ფაილის სახელი %1 არასწორია

en: Failed to extract new working directory
ka: ახალი სამუშაო საქაღალდის განშლა შეუძლებელია

en: Output was: %1
ka: გამოსატანი იყო: %1

en: Recursive make call failed
ka: Make-ის რეკურსიულად გამოძახების შეცდომა

en: The parameter string "%1" does not seem to be valid. Output was: %2.
ka: პარამეტრების სტრიქონი %1 არასწორია. გამოტანილია: %2.

en: The directory "%1" does not exist. Output was: %2.
ka: საქაღალდე %1 არ არსებობს. გამოტანილია: %2.

en: Malformed recursive make call
ka: Make-ის რეკურსიულად გამოძახების შეცდომა

en: Could not extract include paths from make output
ka: Make-ის გამოტანილიდან ბილიკების ამოღება შეუძლებელია

en: Folder: "%1"  Command: "%2"  Output: "%3"
ka: საქაღალდე: %1 ბრძანება %2 გამონატანი: %3
