kdevelop - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Gnu Indent: Kernighan & Ritchie
ka: Gnu Indent: Kernighan და Ritchie

en: Gnu Indent: Original Berkeley indent style
ka: Gnu Indent: სწორების თავდაპირველი, Berkley-ის სტილი

en: Clang Format
ka: Clang -ის ფორმატი

[ctx: @label:textbox]
en: Command:
ka: ბრძანება:

[ctx: @action:button]
en: More Variables
ka: მეტი ცვლადი

en: Style: %1
ka: სტილი: %1

[ctx: @title:window]
en: Variable Replacements
ka: ცვლადის ჩანაცვლებები
