kdevelop - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: docker build '%1'
ka: docker-ის ბილდი %1

[ctx: @title:window]
en: Choose Tag Name
ka: აირჩიეთ ჭდის სახელი

[ctx: @label:textbox]
en: Tag name for '%1':
ka: ჭდის სახელი %1-თვის:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: 'docker run' arguments:
ka: 'docker run'-ის პარამეტრები:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Projects volume:
ka: პროექტის სივრცე:
