kdevelop - en to ka translation catalogue (17 entries)

[ctx: @title:tab]
en: Configure Plasmoid Execution
ka: პლაზმოიდის გაშვების მორგება

en: Display a plasmoid
ka: პლაზმოიდის ჩვენება

en: Plasmoid Launcher
ka: პლაზმოიდის გამშვები

en: Could not resolve the dependency: %1
ka: %1-ის დამოკიდებულებების გადაწყვეტის შეცდომა

[ctx: @title:menu]
en: Plasmoids
ka: პლაზმოიდები

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Plasmoid
ka: პლაზმოიდი

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Path or name:
ka: ბილიკი ან სახელი:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Behavior
ka: ქცევა

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Form factor:
ka: ზომა:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Theme:
ka: თემა:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Dependencies
ka: დამოკიდებულებები

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: &Targets:
ka: &სამიზნეები:

en: Plasmoid Viewer
ka: პლაზმოიდის დათვალიერება

en: ** Killed **
ka: ** მოკლულია **

en: *** Failed ***
ka: *** შეცდომა ***

en: *** Finished ***
ka: *** დასრულდა ***

en: Plasmoid failed to execute on %1
ka: %1-ზე პლაზმოიდის გაშვების შეცდომა
