kdevelop - en to ka translation catalogue (55 entries)

[ctx: @title:window]
en: Create New External Script
ka: ახალი გარე სკრიპტის შექმნა

[ctx: @title:window]
en: Edit External Script '%1'
ka: გარე სკრიპტის ჩასწორება: %1

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: &Name:
ka: &სახელი:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commandLabel)
en: &Command:
ka: &ბრძანება:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stdinLabel)
en: &Input:
ka: &შეყვანა:

[ctx: @item:inlistbox input source]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, stdinCombo)
en: Nothing
ka: არაფერი

[ctx: @item:inlistbox input source]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, stdinCombo)
en: Selection in Current File or Nothing
ka: მონიშნული მიმდინარე ფაილში ან არაფერი

[ctx: @item:inlistbox input source]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, stdinCombo)
en: Selection in Current File or Whole File
ka: მონიშნული მიმდინარე ფაილში ან მთლიანი ფაილი

[ctx: @item:inlistbox input source]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, stdinCombo)
en: Contents of Current File
ka: მიმდინარე ფაილის შიგთავსი

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stdoutLabel)
en: &Output:
ka: &გამოტანა:

[ctx: @item:inlistbox handle output]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, stdoutCombo)
en: Ignore
ka: იგნორი

[ctx: @item:inlistbox handle output]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, stdoutCombo)
en: Insert at Cursor Position of Current File
ka: მიმდინარე ფაილის კურსორის მდებარეობასთან ჩასმა

[ctx: @item:inlistbox handle output]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, stdoutCombo)
en: Replace Selection of Current File or Insert at Cursor Position
ka: მიმდინარე ფაილის მონიშნულის ჩანაცვლება ან კურსორის მდებარეობასთან ჩასმა

[ctx: @item:inlistbox handle output]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, stdoutCombo)
en: Replace Selection of Current File or Whole File
ka: მიმდინარე ფაილის მონიშნულის ან მთლიანი ფაილის ჩანაცვლება

[ctx: @item:inlistbox handle output]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, stdoutCombo)
en: Replace Contents of Current File
ka: მიმდინარე ფაილის შემცველობის ჩანაცვლება

[ctx: @item:inlistbox handle output]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, stdoutCombo)
en: Create New File
ka: ახალი ფაილის შექმნა

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stderrLabel)
en: Errors:
ka: შეცდომები:

[ctx: @item:inlistbox handle errors]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, stderrCombo)
en: Ignore
ka: იგნორი

[ctx: @item:inlistbox handle errors]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, stderrCombo)
en: Merge with Normal Output
ka: ნორმალურ გამოტანასთან შერწყმა

[ctx: @item:inlistbox handle errors]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, stderrCombo)
en: Insert at Cursor Position of Current File
ka: მიმდინარე ფაილის კურსორის მდებარეობასთან ჩასმა

[ctx: @item:inlistbox handle errors]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, stderrCombo)
en: Replace Selection of Current File or Insert at Cursor Position
ka: მიმდინარე ფაილის მონიშნულის ჩანაცვლება ან კურსორის მდებარეობასთან ჩასმა

[ctx: @item:inlistbox handle errors]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, stderrCombo)
en: Replace Selection of Current File or Whole File
ka: მიმდინარე ფაილის მონიშნულის ან მთლიანი ფაილის ჩანაცვლება

[ctx: @item:inlistbox handle errors]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, stderrCombo)
en: Replace Contents of Current File
ka: მიმდინარე ფაილის შემცველობის ჩანაცვლება

[ctx: @item:inlistbox handle errors]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, stderrCombo)
en: Create New File
ka: ახალი ფაილის შექმნა

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, saveLabel)
en: Save &mode:
ka: შენახვის &რეჟიმი:

[ctx: @item:inlistbox save mode]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveCombo)
en: Save Nothing
ka: არ შეინახო

[ctx: @item:inlistbox save mode]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveCombo)
en: Save Active Document
ka: აქტიური დოკუმენტის შენახვა

[ctx: @item:inlistbox save mode]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveCombo)
en: Save All Open Documents
ka: ყველა ღია დოკუმენტის შენახვა

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Show out&put:
ka: გამო&ტანის ჩვენება:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, outputFilterLabel)
en: Output filter:
ka: გამოტანის გაფილტვრა:

[ctx: @item:inlistbox output filter]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, outputFilterCombo)
en: No Filter
ka: ფილტრის გარეშე

[ctx: @item:inlistbox output filter]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, outputFilterCombo)
en: Compiler Filter
ka: კომპილაციის ფილტრი

[ctx: @item:inlistbox output filter]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, outputFilterCombo)
en: Script Error Filter
ka: სკრიპტის შეცდომების ფილტრი

[ctx: @item:inlistbox output filter]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, outputFilterCombo)
en: Static Analysis Filter
ka: სტატიკური ანალიზის ფილტრი

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, shortcutLabel)
en: Defines shortcuts you can use to execute this script.
ka: მალსახმობები, რომლითაც ამ სკრიპტის შესრულება შეგიძლიათ.

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shortcutLabel)
en: Shortcut:
ka: მალსახმობი:

en: Running external script: %1
ka: გარე სკრიპტის გაშვება: %1

en: *** Killed Application ***
ka: ** მოკლულია **

en: *** Exited normally ***
ka: *** ნორმალური დასასრული ***

en: *** Exited with return code: %1 ***
ka: *** დასრულდა შეცდომის კოდით: %1 ***

en: *** Process aborted ***
ka: *** პროცესი შეწყვეტილია ***

en: *** Crashed with return code: %1 ***
ka: *** გაფშიკა ფეხები. კოდი: %1 ****

en: *** Could not start program '%1'. Make sure that the path is specified correctly ***
ka: *** %1-ის გაშვების შეცდომა. დარწმუნდით რომ ბილიკი სწორადაა მითითებული ***

en: External Scripts
ka: გარე სკრიპტები

en: Quick Compile
ka: სწრაფი კომპილაცია

en: Sort Selection
ka: მონიშნულის დალაგება

en: Google Selection
ka: მონიშნულის Google-ში მოძებნა

en: Paste to Hastebin
ka: Hastebin-ში ჩასმა

[ctx: @title:menu]
en: External Scripts
ka: გარე სკრიპტები

[ctx: @title:window]
en: External Scripts
ka: გარე სკრიპტები

[ctx: @action]
en: Add External Script
ka: გარე სკრიპტის დამატება

[ctx: @action]
en: Edit External Script
ka: გარე სკრიპტის ჩასწორება

[ctx: @action]
en: Remove External Script
ka: გარე სკრიპტის წაშლა

[ctx: @title:window]
en: Confirm External Script Removal
ka: დაადასტურეთ გარე სკრიპტის წაშლა

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, filterText)
en: Filter...
ka: გაფილტვრა...
