kdevelop - en to ka translation catalogue (6 entries)

[ctx: @title:window]
en: File System
ka: ფაილური სისტემა

[ctx: @title:menu]
en: Bookmarks
ka: სანიშნები

[ctx: @action switch to directory of current document]
en: Current Document Directory
ka: მიმდინარე დოკუმენტების საქაღალდე

[ctx: @action]
en: New File...
ka: ახალი ფაილი...

[ctx: @title:window]
en: Create New File
ka: ახალი ფაილის შექმნა

en: Unable to create file '%1'
ka: ახალი ფაილის შექმნის შეცდომა: %1
