kdevelop - en to ka translation catalogue (12 entries)

[ctx: @action]
en: Rebuild Environment
ka: გარემოს თავიდან აშენება

[ctx: @info:whatsthis]
en: Recompiles all dependencies for a fresh environment.
ka: ახალი გარემოს ყველა დამოკიდებულების რეკომპილაცია.

[ctx: @action]
en: Export Flatpak Bundle...
ka: Flatpac-ის შეკვრის განშლა...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Exports the current build into a 'bundle.flatpak' file.
ka: მიმდინარე აშენების "bundle.flatpak" ფაილში გატანა.

[ctx: @action]
en: Send to Device...
ka: მოწყობილობაზე გაგზავნა...

[ctx: @title:window]
en: Export %1
ka: %1-ის გატანა

en: Flatpak Bundle (*.flatpak)
ka: Flatpak-ის შეკვრა (*.flatpack)

[ctx: @action:inmenu]
en: Build Flatpak %1 for %2
ka: %1-ის flatpak-ის %2-თვის აშენება

[ctx: @title:window]
en: Choose Tag Name
ka: აირჩიეთ ჭდის სახელი

[ctx: @label:textbox]
en: Device hostname:
ka: მოწყობილობის ჰოსტის სახელი:

en: Bundling
ka: შეკვრა

en: Run on Device
ka: მოწყობილობაზე გაშვება
