kdevelop - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: You have not authorized KDevelop to use your GitHub account. If you authorize KDevelop, you will be able to fetch your public/private repositories and the repositories from your organizations.
ka: GitHub-ის თქვენს ანგარიშამდე წვდომისთვის საჭიროა KDevelop-თვის ავტორიზაციის მინიჭება, ავტორიზაციის შემდეგ შეგეძლებათ KDevelop-ის შიგნიდან გქონდეთ წვდომა თქვენს საჯარო/პირად/სამუშაო რეპოზიტორიებზე.

[ctx: %1 is the URL with the GitHub token settings]
en: You can check the authorization for this application and others at %1
ka: ამ და სხვა აპლიკაციების ავტორიზაციის შემოწმების ადგილია %1

en: You are logged in as <b>%1</b>.<br/>%2
ka: შესული ხართ, როგორც <b>%1</b>.<br/>%2

[ctx: @action:button]
en: Log Out
ka: გასვლა

[ctx: @action:button]
en: Force Sync
ka: ძალით სინქრონიზაცია

[ctx: @action:button]
en: Authorize
ka: ავტორიზაცია

[ctx: @title:window]
en: GitHub Account
ka: GitHub-ის ანგარიში

en: Enter a login and a password
ka: შეიყვანეთ მომხმარებელი და პაროლი

en: Waiting for response
ka: პასუხის მოლოდინი

en: Authentication failed. Please try again.
    
    Could not create token: "%1"
    %2
ka: ავთენტიკაციის შეცდომა. თავიდან სცადეთ. კოდის შექმნის პრობლემა: %1 %2

[ctx: @title:window]
en: GitHub Authorization Failed
ka: GitHub-ზე ავტორიზაციის შეცდომა

en: Authentication succeeded.
    
    Created token: "%1"
    %2
ka: ავთენტიკაცია წარმატებულია.
    
    შექმნილია კოდი: "%1"
    %2

[ctx: @title:window]
en: GitHub Account Authorized
ka: GitHub-ის ანგარიშზე წვდომა ავტორიზებულია

[ctx: @title:window]
en: Authentication Code
ka: ავთენტიკაციის კოდი

[ctx: @label:textbox]
en: OTP Code:
ka: OTP-ის კოდი:

en: Please, write your password here.
ka: შეიყვანეთ პაროლი.

[ctx: @info:placeholder]
en: Search...
ka: ძებნა...

[ctx: @info:tooltip]
en: You can press the Return key if you do not want to wait.
ka: თუ მოთმენის სურვილი არ გაქვთ, დააჭირეთ Enter-ს.

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure your GitHub account
ka: GitHub-ის ანგარიშის მორგება

en: The Git plugin could not be loaded which is required to import a GitHub project.
ka: GitHub-ის პროექტის შემოსატანად საჭიროა Git-ის დამატება, რომელიც ჩატვირთული არაა.

[ctx: @title:window]
en: GitHub Provider Error
ka: GitHub-ის შეცდომა

[ctx: @item:inlistbox]
en: User
ka: მომხმარებელი

[ctx: @item:inlistbox]
en: Organization
ka: ორგანიზაცია
