kdevelop - en to ka translation catalogue (11 entries)

[ctx: @title:tab]
en: Configure Heaptrack Settings
ka: Heaptrack-ის მორგება

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pathsGroupBox)
en: Executables
ka: გამშვებები

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, heaptrackGuiExecutableLabel)
en: Visualizer:
ka: ვიზუალიზატორი:

en: Heaptrack Analysis (%1)
ka: Heaptrack-ის ანალიზი (%1)

[ctx: @action]
en: Run Heaptrack Analysis
ka: Heaptrack-ის ანალიზის გაშვება

[ctx: @action]
en: Attach to Process with Heaptrack
ka: Heaptrack-ით გაშვებულ პროცესზე მიბმა

en: Unable to start Heaptrack analysis - "%1" plugin is not loaded.
ka: Healtrack-ის გაშვების შეცდომა - დამატების (%1) ჩატვირთვის შეცდომა.

en: Heaptrack analysis can be started only for native applications.
ka: Healtrack-ის ანალიზის გაშვება მხოლოდ საკუთარ აპლიკაციებშია შესაძლებელი.

en: Failed to start Heaptrack visualizer from "%1".
ka: Healtrack-ის ვიზუალიზატორის %1-დან გაშვება შეუძლებელია.

en: Check your settings and install the visualizer if necessary.
ka: შეამოწმეთ პარამეტრები და დააყენეთ ვიზუალიზატორიც, თუ საჭიროა.

en: Error during Heaptrack visualizer execution:
ka: შეცდომა Heaptrack-ის ვიზუალიზატორის შესრულებისას:
