kdevelop - en to ka translation catalogue (13 entries)

[ctx: @title:tab]
en: Configure Make Settings
ka: Make-ის მორგება

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: &Abort on first error:
ka: &შეწყვეტა პირველივე შეცდომაზე:

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: &Display commands but do not execute them:
ka: &ბრძანებების ჩვენება, მაგრამ არ გაშვება:

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_31)
en: Insta&ll as root:
ka: &root-ით დაყენება:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rootinstallationcommandLabel)
en: Root installation &command:
ka: Root-ის უფლებებით შესასრულებელი ბრძანება:

[ctx: @label:spinbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Number of simultaneous jobs:
ka: &ერთდროულად გაშვებული ამოცანების რიცხვი:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Make executable:
ka: &გამშვები ფაილის შექმნა:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Default make &target:
ka: გამშვები ფაილის ნაგულისხმებად შექმნა:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Additional ma&ke options:
ka: Make-ის დამატებითი პარამეტრები:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Active environment &profile:
ka: გარემოს აქტიური პროფილი:

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Override number of &jobs:
ka: &ამოცანების რიცხვის ხელით მითითება:

en: Build item no longer available
ka: ბილდი ხელმისაწვდომი აღარაა

en: Internal error: cannot build a file item
ka: შიდა შეცდომა: ფაილის აშენება შეუძლებელია
