kdevelop - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Unable to find ninja executable. Is it installed on the system?
ka: Ninja-ის გამშვები ფაილის პოვნა შეუძლებელია. გიყენიათ?

en: Cannot specify prefix in %1, on ninja
ka: Ninja-ში პრეფიქსის %1-ში დაყენების შეცდომა

[ctx: @title:tab]
en: Configure Ninja settings
ka: Ninja-ის მორგება

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: &Display commands but do not execute them:
ka: &ბრძანებების ჩვენება, მაგრამ არ გაშვება:

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_31)
en: Install as &root:
ka: Root-ით დაყენება:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rootinstallationcommandLabel)
en: Root installation &command:
ka: Root-ის უფლებებით შესასრულებელი ბრძანება:

[ctx: @label:spinbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, jobOverrideLabel)
en: &Number of simultaneous jobs:
ka: ერთდროულად გაშვებული ამოცანების რიცხვი:

[ctx: @label:spinbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Count of &errors to be tolerated:
ka: შეცდომების მოსათმენი ზღვარი:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Additional ninja &options:
ka: Ninja-ის დამატებითი პარამეტრები:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Active environment &profile:
ka: გარემოს აქტიური &პროფილი:

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: O&verride number of jobs:
ka: &ამოცანების რიცხვის ხელით მითითება:
