kdevelop - en to ka translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
ka: წვდომები

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: View
ka: ხედი

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks)
en: Bookmarks
ka: სანიშნები

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ka: ხელსაწყოთა მთავარი ზოლი

en: The document "%1" has unsaved changes. Would you like to save them?
ka: დოკუმენტს (%1) გააჩნია შეუნახავი ცვლილებები. შევინახო?

[ctx: @title:window]
en: Close Document
ka: დოკუმენტის დახურვა

[ctx: @item:inmenu]
en: Hex Editor
ka: რედაქტორი თექვსმეტობითში

[ctx: @action:inmenu]
en: Manage Byte Array View Profiles...
ka: ბაიტების მასივების ხედის პროფილების მართვა...
