kdevelop - en to ka translation catalogue (10 entries)

[ctx: @item:menu]
en: Other...
ka: სხვა...

[ctx: @title:menu]
en: Open With
ka: გამხსნელი პროგრამა

[ctx: @title:menu]
en: Embedded Editors
ka: ჩაშენებული რედაქტორები

[ctx: @title:menu]
en: External Applications
ka: გარე აპლიკაციები

[ctx: @action:inmenu]
en: Open
ka: გახსნა

[ctx: @item:inmenu]
en: Default Editor
ka: ნაგულისხმები დედაქტორი

[ctx: %1: mime type name, %2: app/part name]
en: Do you want to open all '%1' files by default with %2?
ka: გნებვთ ყველა %1-ის ნაგულისხმებად %2-ით გახსნა?

[ctx: @title:window]
en: Set as Default?
ka: დავაყენო ნაგულისხმებად?

[ctx: @action:button]
en: Set as Default
ka: ნაგულისხმებად დაყენება

[ctx: @action:button]
en: Do Not Set
ka: არ დააყენო
