kdevelop - en to ka translation catalogue (45 entries)

en: Custom Patch
ka: ხელით მითითებული პაჩი

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, localPatchOptions)
en: Patch
ka: პაჩი

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Base directory:
ka: საბაზისო საქაღალდე:

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, baseDir)
en: /path/to/patch/base
ka: /ბილიკი/პაჩის/საბაზისო/საქაღალდემდე

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, fileTab)
en: From File
ka: ფაილიდან

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, filename)
en: /path/to/patch
ka: /ბილიკი/პაჩამდე

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, commandTab)
en: From Command
ka: ბრძანებიდან

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, command)
en: Enter command to take output from...
ka: შეიყვანეთ ბრძანება, რომლის გამოტანილი ინფორმაციაც უნდა ავიღოთ...

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, applied)
en: Patch is already applied on local version
ka: პაჩი ლოკალურ ვერსიაზე უკვე გადატარებულია

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, applied)
en: Already applied
ka: უკვე გადატარებულია

en: <b><span style="color:red">Conflict</span></b><br/>
ka: <b><span style="color:red">კონფლიქტი</span></b><br/>

en: Applied.<br/>
ka: გადატარდა.<br/>

en: Insertion<br/>
ka: ჩასმა<br/>

en: Removal<br/>
ka: წაშლა<br/>

en: Previous:<br/>
ka: წინა:<br/>

en: Reverted.<br/>
ka: დაბრუნებულია.<br/>

en: Alternative:<br/>
ka: ალტერნატივა:<br/>

en: Could not apply the change: Text should be "%1", but is "%2".
ka: ცვლილების გადატარების შეცდომა: ტექსტი უნდა იყოს "%1", მაგრამ არის "%2".

[ctx: @item]
en: Insertion
ka: ჩასმა

[ctx: @item]
en: Removal
ka: წაშლა

[ctx: @item]
en: Change
ka: შეცვლა

[ctx: @title:window]
en: Kompare Model Update
ka: Kompare -ის მოდელის განახლება

[ctx: @title complete patch]
en: Overview
ka: მიმოხილვა

[ctx: @title:window]
en: Patch Review
ka: პაჩის მიმოხილვა

en: The base directory of the patch must be an absolute directory.
ka: პაჩის საბაზისო საქაღალდე აბსოლუტური ბილიკი უნდა იყოს.

[ctx: @action]
en: Finish Review
ka: გადახედვის დასრულება

[ctx: @action:inmenu]
en: Review Patch
ka: პაჩის გადახედვა

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, previousFile)
en: Previous file
ka: წინა ფაილი

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, previousHunk)
en: Previous difference
ka: წინა სხვაობა

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, nextHunk)
en: Next difference
ka: შემდეგ სხვაობა

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, nextFile)
en: Next file
ka: შემდეგი ფაილი

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, updateButton)
en: Update
ka: განახლება

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, testsButton)
en: Run Tests
ka: ტესტების გაშვება

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, exportReview)
en: Export Diff...
ka: სხვაობის გატანა...

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, cancelReview)
en: Cancel Review
ka: გადახედვის გაუქმება

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, finishReview)
en: Finish Review
ka: გადახედვის დასრულება

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, filesGroup)
en: Changes
ka: ცვლილებები

[ctx: %1: number of changed hunks, %2: file name]
en: %2 (1 hunk) | %2 (%1 hunks)
ka[0]: %2 ( ნაგლეჯი)
ka[1]: %2 (%1 ნაგლეჯი)

en: <qt>You can find the new request at:<br /><a href='%1'>%1</a> </qt>
ka: <qt>ახალი მოთხოვნის პოვნა შეგიძლიათ მისამართზე:<br /><a href='%1'>%1</a> </qt>

en: Couldn't export the patch.
    %1
ka: პაჩის გატანის შეცდომა.
    %1

[ctx: @action]
en: Select All
ka: ყველას მონიშვნა

[ctx: @action]
en: Deselect All
ka: მონიშვნის მოხსნა

en: Running tests: %p%
ka: ტესტების გაშვება: %p%

en: Test passed | All %1 tests passed
ka[0]: ტესტი წარმატებულია
ka[1]: %1 ტესტი წარმატებულია

en: Test results: %1 passed, %2 failed, %3 errors
ka: ტესტის პასუხები: %1 წარმატებულია, %2 ავარიული, %3 შეცდომა
