kdevelop - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: No files or message specified
ka: ფაილები ან შეტყობინებები მითითებული არაა

[ctx: @action::inmenu]
en: Edit
ka: ჩასწორება

en: error: %1
ka: შეცდომა: %1

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUrl)
en: Source directory:
ka: წყაროს საქაღალდე:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelExec)
en: P4 executable:
ka: P4 გამშვები ფაილი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelP4port)
en: P4 Port
ka: P4 პორტი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelP4user)
en: P4 User
ka: P4 მომხმარებელი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelP4client)
en: P4 Client
ka: P4 კლიენტი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelP4config)
en: P4 Config
ka: P4 კონფიგურაცია

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, testP4setupButton)
en: Test
ka: შემოწმება

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButtonConfig)
en: Config File
ka: კონფიგურაციის ფაილი

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButtonVariables)
en: User/Port Config
ka: მომხმარებლის/პორტის კონფიგურაცია
