kdevelop - en to ka translation catalogue (39 entries)

en: Parser
ka: ანალიზატორი

[ctx: @title:window]
en: Problems
ka: პრობლემები

[ctx: @action:inmenu]
en: Solve Problem
ka: პრობლემის გადაჭრა

[ctx: @action:inmenu]
en: Solve: %1
ka: %1-ის გადაჭრა

[ctx: @action]
en: Force Full Update
ka: სრული ნაძალადევი განახლება

[ctx: @info:tooltip]
en: Which files to display the problems for
ka: რომელი ფაილების პრობლემები ვაჩვენო

[ctx: @option:check]
en: Current Document
ka: მიმდინარე დოკუმენტი

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in current document
ka: მიმდინარე დოკუმენტის პრობლემების ჩვენება

[ctx: @option:check]
en: Open Documents
ka: ღია დოკუმენტები

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in all open documents
ka: ყველა ღია დოკუმენტის პრობლემების ჩვენება

[ctx: @option:check]
en: Current Project
ka: მიმდინარე პროექტი

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in current project
ka: მიმდინარე პროექტის პრობლემების ჩვენება

[ctx: @option:check]
en: All Projects
ka: ყველა პროექტები

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in all projects
ka: ყველა პროექტის პრობლემების ჩვენება

[ctx: @option:check]
en: Documents In Path
ka: ბილიკში არსებული დოკუმენტები

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems from all files in a specific path
ka: მითითებულ ბილიკში არსებული ფაილების პრობლემების ჩვენება

[ctx: @option:check]
en: Documents In Current Path
ka: მიმდინარე ბილიკში არსებული დოკუმენტები

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems from all files in the path of the current document
ka: მიმდინარე დოკუმენტის ბილიკში არსებული დოკუმენტების პრობლემების ჩვენება

[ctx: @option:check]
en: Show All
ka: ყველას ჩვენება

[ctx: @info:tooltip]
en: Display all problems
ka: ყველას ჩვენება

[ctx: @info:placeholder]
en: Path Filter...
ka: ბილიკის გაფილტვრა...

[ctx: @option:check]
en: Show Imports
ka: შემოტანების ჩვენება

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in imported files
ka: შემოტანილი ფაილების პრობლემების ცვენება

[ctx: @info:tooltip]
en: Display errors
ka: შეცდომების ჩვენება

[ctx: @option:check]
en: Show Errors
ka: შეცდომების ჩვენება

[ctx: @info:tooltip]
en: Display warnings
ka: გაფრთხილებების ჩვენება

[ctx: @option:check]
en: Show Warnings
ka: გაფრთხილებების ჩვენება

[ctx: @info:tooltip]
en: Display hints
ka: მინიშნებების ჩვენება

[ctx: @option:check]
en: Show Hints
ka: მინიშნებების ჩვენება

[ctx: @title:menu]
en: Grouping
ka: დაჯგუფება

[ctx: @option:check]
en: None
ka: არა

[ctx: @option:check]
en: Path
ka: ბილიკი

[ctx: @option:check]
en: Severity
ka: სიმკაცრე

[ctx: @info:placeholder]
en: Search...
ka: ძებნა...

[ctx: @title:menu]
en: Scope: %1
ka: საზღვრები: %1

[ctx: @info:whatsthis]
en: Problems
ka: პრობლემები

[ctx: @title:menu]
en: Problem
ka: პრობლემა

[ctx: @action:inmenu]
en: &Copy Description
ka: აღწერის &კოპირება

[ctx: @title:menu]
en: Solve: %1
ka: %1-ის გადაწყვეტა
