kdevelop - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: The %1 directory is about to be removed in KDevelop's list.
    Do you want KDevelop to delete it in the file system as well?
ka: საქაღალდე %1 წაიშლება KDevelop-ის სიიდან.
    გნებავთ KDevelop-მა ის ფაილური სისტემიდანაც წაშალოს?

[ctx: @action:button]
en: Do Not Delete
ka: არ წაშალო

en: Could not remove: %1.
ka: %1-ის წაშლის შეცდომა.

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Build Settings
ka: აშენების მორგება

en: No project specified.
ka: პროექტი მითითებული არაა.

en: Configure error
ka: მორგების შეცდომა
