kdevelop - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Please specify path to QMake executable.
ka: მიუთითეთ ბილიკი QMake-ის გამშვებ ფაილამდე.

en: QMake executable "%1" does not exist.
ka: QMake-ის გამშვები ფაილი (%1) არ არსებობს.

en: QMake executable is not a file.
ka: QMake-ის მითითებული გამშვები ფაილს არ წარმოადგენს.

en: QMake executable is not executable.
ka: QMake-ის მითითებული გამშვები ფაილი გამშვები ფაილს არ წარმოადგენს.

en: QMake executable cannot be queried for variables.
ka: QMake-ის გამშვებში ცვლადებს ვერ ნახავთ.

en: No basic MkSpec file could be found for the given QMake executable.
ka: QMake-ის მითითებული გამშვები ფაილისთვის MkSpec ფაილი ნაპოვნი არაა.

en: Please specify a build folder.
ka: მიუთითეთ აგების საქაღალდე.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: QMake &executable:
ka: QMake-ის გამშვები:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Build directory:
ka: &აგების საქაღალდე:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Install to (target.path):
ka: &დაყენება (ბილიკი სამიზნე საქაღალდემდე):

[ctx: @labal:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Build &type:
ka: აგების &ტიპი:

[ctx: @item:inlistbox]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_buildType)
en: (Use default from .pro file)
ka: (ნაგულისხმების .pro ფაილიდან გამოყენება)

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Extra arguments:
ka: დამატებითი არგუმენტები:

[ctx: @title:window]
en: Configure a Build Directory
ka: აგების საქაღალდის მორგება

en: Run QMake in %1
ka: QMake-ის %1-ში გაშვება

en: *** Exited with return code: %1 ***
ka: *** მუშაობის დასრულების კოდია: %1 ***

en: *** Process aborted ***
ka: *** პროცესი შეწყვეტილია ***

en: *** Crashed with return code: %1 ***
ka: *** გაფშიკა ფეხები. კოდი: %1 ****

[ctx: @action]
en: Run QMake
ka: QMake-ის გაშვება
