kdevelop - en to ka translation catalogue (31 entries)

en: Qt Compressed Help Files
ka: Qt-ს შეკუმშული დახმარების ფაილები

[ctx: @title:window]
en: Modify Entry
ka: ელემენტის ჩასწორება

[ctx: @title:window]
en: Add New Entry
ka: ელემენტის დამატება

en: Name cannot be empty.
ka: ცარიელი სახელი არ შეიძლება იყოს.

[ctx: @action:button Allow user to get some API documentation with GHNS]
en: Get New Documentation
ka: ახალი დოკუმენტაციის მიღება

en: The command "qmake -query" could not provide a path to a QtHelp file (QCH).
ka: ბრძანება "qmake -query" არ გაძლევთ ბილიკს QtHelp-მდე (QCH).

en: Documentation provided by GHNS
ka: GHNS-ის მიერ წარმოდგენილი დოკუმენტაცია

en: Qt Compressed Help file is not valid.
ka: Qt-ს შეკუმშული დახმარების ფაილი არასწორია.

en: Documentation already imported
ka: დოკუმენტაცია უკვე შემოტანილია

[ctx: @title:tab]
en: Qt Help
ka: Qt-ის დახმარება

[ctx: @title:tab]
en: Configure Qt Help Settings
ka: Qt-ის დახმარების მორგება

[ctx: @info:tooltip]
en: Modify
ka: ჩასწორება

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete
ka: წაშლა

[ctx: @info:tooltip]
en: Please uninstall this via GHNS.
ka: წაშალეთ GHNS-ით.

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, boxAutoLoad)
en: Load Qt Help Documentation from System Locations
ka: Qt-ის დახმარების დოკუმენტაციის სიტემური მდებარეობებიდან ჩატვირთვა

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLoadQtApiDocs)
en: &Load Qt API documentation:
ka: Qt-ის API-ის დოკუმენტაციის &ჩატვირთვა:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLoadFromDirectory)
en: Load Qt Help files from directory:
ka: Qt-ის დახმარების ფაილების შემდეგი საქაღალდიდან ჩატვირთვა:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, boxQchManage)
en: Install Additional Documentation Files
ka: დოკუმენტაციის დამატებითი ფაილების დამატება

[ctx: @title:column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, qchTable)
en: Name
ka: სახელი

[ctx: @title:column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, qchTable)
en: Path
ka: ბილიკი

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
ka: დამატება

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Icon:
ka: ხატულა:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, qchIcon)
en: Select an icon
ka: აირჩიეთ ხატულა

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
ka: სახელი:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, qchName)
en: Enter a name
ka: შეიყვანეთ სახელი

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, qchName)
en: Select a name...
ka: აირჩიეთ სახელი...

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Path:
ka: ბილიკი:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, qchRequester)
en: Select a Qt Help file...
ka: აირჩიეთ Qt-ის დახმარების ფაილი...

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, qchRequester)
en: Select a Qt Help file...
ka: აირჩიეთ Qt-ის დახმარების ფაილი...

en: Could not find any documentation for '%1'
ka: %1-ის დოკუმენტაციის პოვნა შეუძლებელია

en: QtHelp Home Page
ka: QtHelp-ის საწყისი გვერდი
