kdevelop - en to ka translation catalogue (18 entries)

[ctx: @title:window]
en: Scratchpad
ka: მონახაზი

[ctx: prefix to distinguish scratch tabs]
en: scratch:%1
ka: მონახაზი: %1

en: Failed to remove scratch: %1
ka: მონახაზის წაშლის შეცდომა: %1

en: Failed to create scratch: Name already in use
ka: მონახაზის შექმნის შეცდომა: სახელი უკვე არსებობს

en: Failed to create new scratch
ka: ახალი მონახაზის შექმნის შეცდომა

en: Failed to rename scratch: Names must not include path separator
ka: მონახაზის სახელის გადარქმევის შეცდომა: სახელი არ შეიძლება ბილიკის გამყოფს შეიცავდეს

en: Failed renaming scratch.
ka: მონახაზის სახელის გადარქმევის შეცდომა.

en: Running %1...
ka: %1-ის გაშვება...

en: Process finished with exit code %1.
ka: პროცესი დასრულდა კოდით %1.

en: Failed to run scratch: %1
ka: მონახაზის გაშვების შეცდომა: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Command to run this scratch. '$f' will expand to the scratch path.
ka: მონახაზის გაშვების ბრძანება. '$f' გააფართოებს მონახაზის ბილიკს.

[ctx: @action]
en: New Scratch
ka: ახალი მონახაზი

[ctx: @action]
en: Remove Scratch
ka: მონახაზის წაშლა

[ctx: @action]
en: Rename Scratch
ka: მონახაზის სახელის გადარქმევა

[ctx: @action]
en: Run Scratch
ka: მონახაზის გაშვება

[ctx: @info:placeholder]
en: Filter...
ka: გაფილტვრა...

[ctx: @title:window]
en: Create New Scratch
ka: ახალი მონახაზის შექმნა

[ctx: @label:textbox]
en: Name for scratch file:
ka: მონახაზის ფაილის სახელი:
