kdevelop - en to ka translation catalogue (9 entries)

[ctx: @title:tab]
en: Source Formatter
ka: წყაროს ფორმატირება

[ctx: @title:tab]
en: Configure Source Formatter
ka: წყაროს ფორმატირების მორგება

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useDefault)
en: &Use default
ka: ნაგულისხმების გამოყენება

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGroupBox)
en: General
ka: ზოგადი

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_overrideKateIndentation)
en: Override the editor indentation mode according to the formatting style for documents without a Kate modeline.
ka: რედაქტორის სწორების რეჟიმის უგულებელყოფა დოკუმენტების ფორმატირების სტილის მიხედვით Kate modeline-ის გარეშე.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_overrideKateIndentation)
en: Override editor indentation mode
ka: რედაქტორის სწორების რეჟიმის უგულებელყოფა

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_modelinesEnabled)
en: Add a Kate modeline according to the formatting style to formatted documents.
ka: Kate modeline-ების დამატება ფორმატირებული დოკუმენტების ფორმატირების სტილის მიხედვით.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_modelinesEnabled)
en: Add Kate modeline
ka: Kate modeline-ის დამატება

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, formattinStylesGroupBox)
en: Formatting Styles
ka: ფორმატირების სტილები
