kdevelop - en to ka translation catalogue (20 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter a case-insensitive regular expression to filter the output view
ka: გამოტანის გასაფილტრად შეიყვანეთ რეგულარული გამოსახულება, რომლისთვისაც სიმბოლოების ზომას მნიშვნელობა არ აქვს

[ctx: @title:window]
en: Output View
ka: გამოტანის ხედი

[ctx: @info:tooltip]
en: Close the currently active output view
ka: გამოტანის აქტიური ხედის დახურვა

[ctx: @info:tooltip]
en: Close all other output views
ka: გამოტანის ყველა სხვა ხედის დახურვა

[ctx: @action]
en: Previous Output
ka: წინა გამოტანა

[ctx: @action]
en: Next Output
ka: შემდეგი გამოტანა

[ctx: @action]
en: Select Activated Item
ka: აირჩიეთ აქტიური ელემენტი

[ctx: @action]
en: Focus when Selecting Item
ka: ფოკუსი ელემენტის არჩევისას

[ctx: @action]
en: First Item
ka: პირველი ელემენტი

[ctx: @action]
en: Previous Item
ka: წინა ელემენტი

[ctx: @action]
en: Next Item
ka: შემდეგი ელემენტი

[ctx: @action]
en: Last Item
ka: ბოლო ელემენტი

[ctx: @action]
en: Clear
ka: გასუფთავება

[ctx: @info:placeholder]
en: Search...
ka: ძებნა...

[ctx: @info:tooltip %1 - position in the pattern, %2 - textual description of the error]
en: Filter regular expression pattern error at offset %1: %2
ka: რეგულარული გამოსახულების შაბლონის ფილტრის შეცდომა წანაცვლებაზე %1: %2

[ctx: @title:window]
en: Build
ka: აგება

[ctx: @title:window]
en: Run
ka: გაშვება

[ctx: @title:window]
en: Debug
ka: გამართვა

[ctx: @title:window]
en: Test
ka: ტესტი

[ctx: @title:window]
en: Version Control
ka: ვერსიის კონტროლი
