kdevelop - en to ka translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title:window]
en: Unit Tests
ka: ერთეულის ტესტები

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Source
ka: წყაროს ჩვენება

[ctx: @action]
en: Run Selected Tests
ka: არჩეული ამოცანების გაშვება

[ctx: @info:placeholder]
en: Filter...
ka: გაფილტვრა...

en: Run 1 test | Run %1 tests
ka[0]: 1 ტესტის გაშვება
ka[1]: %1 ტესტის გაშვება

[ctx: @action]
en: Run All Tests
ka: ყველა ტესტის გაშვება

[ctx: @action]
en: Stop Running Tests
ka: გაშვებული ტესტების გაჩერება

en: Run 1 test in %2 | Run %1 tests in %2
ka[0]: %2-ში 1 ტესტის გაშვება
ka[1]: %2-ში %1 ტესტის გაშვება
