kdevelop - en to ka translation catalogue (6 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Refresh
ka: განახლება

[ctx: @title:window]
en: Project Changes
ka: ცვლილებები პროექტში

[ctx: @action]
en: Locate Current Document
ka: მინდინარე პროექტის დოკუმენტის პოვნა

[ctx: @info:tooltip]
en: Locate the current document and select it
ka: მიმდინარე პროექტის დოკუმენტის პოვნა და მონიშვნა

[ctx: @action]
en: Reload View
ka: ხედის გადატვირთვა

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh the view for all projects, in case anything changed
ka: ყოველი შემთხვევისთვის, ცვლილებების გადასამოწმებლად, პროექტების ხედების განახლება
