kdevelop - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Need Help?
ka: დახმარება გჭირდებათ?

en: Learn about KDevelop
ka: შეიტყვეთ მეტი KDevelop-ის შესახებ

en: Join KDevelop's team!
ka: შეუერთდით KDevelop-ი გუნდს!

en: Handbook
ka: სახელმძღვანელო

en: Back to code
ka: კოდთან დაბრუნება

en: Configure a new Launcher
ka: ახალი გამშვების მორგება

en: Attach to Process
ka: პროცესზე მიბმა

en: Debug your program
ka: თქვენი პროგრამის გამართვა

en: Debug Area
ka: გამართვის ფართობი

en: Review a Patch
ka: პაჩის მიმოხილვა

en: Review Area
ka: მიმოხილვის ფართობი

en: New Project
ka: ახალი პროექტი

en: Open Project
ka: პროექტის გახსნა

en: Fetch Project
ka: პროექტის გამოთხოვა

en: Recent Projects
ka: ახლახანს გახსნილი პროექტები

en: Sessions
ka: სესიები

en: Go!
ka: წავიდა!

en: Documentation for KDevelop users
ka: KDevelop-ის მომხმარებლის სახელმძღვანელო

en: Keep up with KDevelop's development
ka: KDevelop-ის განვითარებაზე მიდევნება

en: Help us improve KDevelop
ka: დაგვეხმარეთ KDevelop-ის განვითარებაში

[ctx: Example: Tue, 03 Jan 2017 10:00:00 (new)]
en: %1 (new)
ka: %1 (ახალი)

en: Fetching feeds...
ka: სიახლეების გამოტხოვა...

en: No recent news
ka: სიახლეების გარეშე

en: Branches
ka: ბრენჩები

en: Projects
ka: პროექტები
