kdevelop - en to ka translation catalogue (33 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, Utils::WizardPage)
en: Choose the Location
ka: აირჩიეთ მდებარეობა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Name:
ka: სახელი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pathLabel)
en: Path:
ka: ბილიკი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, classNameLabel)
en: &Class name:
ka: &კლასის სახელი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, baseClassLabel)
en: &Base class:
ka: &საბაზისო კლასი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, classTypeLabel)
en: &Type information:
ka: &ტიპის ინფორმაცია:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, classTypeComboBox)
en: None
ka: არაფერი

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, classTypeComboBox)
en: Inherits QObject
ka: მემკვიდრეობითი QObject

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, classTypeComboBox)
en: Inherits QWidget
ka: მემკვიდრეობითი QWidget

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, classTypeComboBox)
en: Inherits QDeclarativeItem - Qt Quick 1
ka: მემკვიდრეობითი QDeclarativeItem - Qt Quick 1

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, classTypeComboBox)
en: Inherits QQuickItem - Qt Quick 2
ka: მემკვიდრეობითი QQuickItem - Qt Quick 2

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, classTypeComboBox)
en: Based on QSharedData
ka: ბაზირებულია QSharedData-ზე

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, headerLabel)
en: &Header file:
ka: &თავსართის ფაილი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sourceLabel)
en: &Source file:
ka: &წყაროს ფაილი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, generateFormLabel)
en: &Generate form:
ka: &გენერაციის წყარო:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, formLabel)
en: &Form file:
ka: &ფორმის ფაილი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pathLabel)
en: &Path:
ka: &ბილიკი:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, Utils::ProjectIntroPage)
en: Introduction and Project Location
ka: პროექტის მდებარეობის შესავალი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pathLabel)
en: Create in:
ka: შექმნის მდებარეობა:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, projectsDirectoryCheckBox)
en: Use as default project location
ka: პროექტების ნაგულისხმები მდებარეობის გამოყენება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, projectLabel)
en: Project:
ka: პროექტი:

en: Possible type mismatch between the argument type (%1) and the value passed as argument (%2)
ka: შესაძლო ტიპების კონფლიქტი არგუმენტის ტიპსა (%1) და არგუმენტად გადაცემულ მნიშვნელობას (%2) შორის

en: Module not found, some types or properties may not be recognized
ka: მოდული ვერ ვიპოვე, ზოგიერთი ტიპი ან თვისება, შეიძლება, გამოუცნობად დარჩეს

en: Mismatch between the value type (%1) and the property type (%2)
ka: მნიშვნელობის ტიპი (%1) და თვისების ტიპი (%2) ერთმანეთს არ ემთხვევა

en: Error loading QML file: %1
ka: QML ფაილის ჩატვირთვის შეცდომა: %1

en: Duration in milliseconds
ka: ხანგრძლივობა მილიწამში

[ctx: example text to test a font]
en: The lazy dog jumps over<br>the quick brown fox.
ka: თეთრი თრითინა<br>თეთრ თოვლზე თრთოდა.

en: Font family
ka: ფონტების ოჯახი

en: Font size
ka: ფონტის ზომა

en: Height of an item in pixels
ka: ჩანაწერის სიმაღლე პიქსელებში

en: Opacity of an item
ka: ჩანაწერის გამჭვირვალობა

en: Spacing between items
ka: ელემენტებს შორის დაცილება

en: Width of an item in pixels
ka: ელემენტის სიგანე პიქსელებში
