kdevelop - en to ka translation catalogue (40 entries)

en: Documentation in the %1
ka: დოკუმენტაცია %1- ში

en: Not available any more: %1
ka: აღარ არის ხელმისაწვდომი: %1

en: Not available any more
ka: აღარ არის ხელმისაწვდომი

[ctx: %1: function signature]
en: Return: %1
ka: დაბრუნება: %1

[ctx: %1: file path]
en: File: %1
ka: ფაილი: %1

note: i18n: ectx: ToolBar (quickOpenToolBar)
en: Quick Open Toolbar
ka: ხელსაწყოთა პანელის სწრაფი გახსნა

[ctx: %1: project name]
en: Project %1
ka: პროექტი %1

en: Not parsed yet
ka: ჯერ არ არის დამუშავებული

[ctx: @item no project]
en: none
ka: არცერთი

[ctx: @item quick open item type]
en: Classes
ka: კლასები

[ctx: @item quick open item type]
en: Functions
ka: ფუნქციები

[ctx: @item quick open scope]
en: Project
ka: პროექტი

[ctx: @item quick open scope]
en: Includes
ka: ჩასმულები

[ctx: @item quick open scope]
en: Includers
ka: ჩამსმელები

[ctx: @item quick open scope]
en: Currently Open
ka: ახლა ღია

[ctx: @item quick open item type]
en: Files
ka: ფაილები

[ctx: @item quick open item type]
en: Documentation
ka: დოკუმენტაცია

[ctx: @item quick open item type]
en: Actions
ka: ქმედებები

[ctx: @action]
en: &Quick Open
ka: &სწრაფი გახსნა

[ctx: @action]
en: Quick Open &File
ka: &ფაილის სწრაფი გახსნა

[ctx: @action]
en: Quick Open &Class
ka: &კლასის სწრაფი გახსნა

[ctx: @action]
en: Quick Open &Function
ka: &ფუნქციის სწრაფი გახსნა

[ctx: @action]
en: Quick Open &Already Open File
ka: &უკვე ღია ფაილის სწრაფი გახსნა

[ctx: @action]
en: Quick Open &Documentation
ka: &დოკუმენტაციის სწრაფი გახსნა

[ctx: @action]
en: Quick Open &Actions
ka: &ქმედებების სწრაფი გახსნა

[ctx: @action]
en: Jump to Declaration
ka: დეკლარაციაზე გადასვლა

[ctx: @action]
en: Jump to Definition
ka: აღწერაზე გადასვლა

[ctx: @action]
en: Embedded Quick Open
ka: ჩადგმული სწრაფი გახსნა

[ctx: @action jump to]
en: Next Function
ka: შემდეგი ფუნქცია

[ctx: @action jump to]
en: Previous Function
ka: წინა ფუნქცია

[ctx: @action open outline quick open menu]
en: Outline
ka: კონტური

[ctx: @title:window]
en: Quick Open
ka: სწრაფი გახსნა

[ctx: @title:window]
en: Outline
ka: კონტური

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, searchLine)
en: Quick Open...
ka: სწრაფი გახსნა...

[ctx: @info:tooltip]
en: Search for files, classes, functions and more, allowing you to quickly navigate in your source code.
ka: ფაილების კლასების, ფუნქციების და ა.შ. ძებნა.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, searchLabel)
en: Search:
ka: ძებნა:

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, okButton)
en: Open
ka: გახსნა

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton)
en: Cancel
ka: გაუქმება

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Scopes:
ka: &საზღვრები:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Items:
ka: &ელემენტები:
