kdevelop - en to ka translation catalogue (5 entries)

[ctx: @action]
en: Last Used Views
ka: ბოლოს გამოყენებული ხედები

[ctx: @info:whatsthis]
en: Opens a list to walk through the list of last used views.
ka: ბოლოს გამოყენებული ხედების სიის დათვალიერება.

[ctx: @info:tooltip]
en: Walk through the list of last used views
ka: ბოლოს გამოყენებული ხედების სიის დათვალიერება

[ctx: @action]
en: Last Used Views (Reverse)
ka: ბოლოს გამოყენებული ხედები (რევერსი)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Opens a list to walk through the list of last used views in reverse.
ka: ბოლოს გამოყენებული ხედების სიის უკუღმა დათვალიერება.
