kdevelop - en to ka translation catalogue (83 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy...
ka: კოპირება...

[ctx: @action:inmenu]
en: Move...
ka: გადატანა...

en: Please select only one item for this operation
ka: არჩიეთ, მხოლოდ, ერთი ელემენტი ამ ოპერაციისთვის

[ctx: @label]
en: Destination file/directory
ka: სამიზნე ფაილი/საქაღალდე

en: Copying only works on local files
ka: კოპირება, ამჟამად, მხოლოდ, ლოკალურ ფაილებზე მუშაობს

en: Destination file/directory
ka: სამიზნე ფაილი/საქაღალდე

en: Moving only works on local files/dirs
ka: გადატანა, ამჟამად, მხოლოდ, ლოკალურ ფაილებზე/საქაღალდეებზე მუშაობს

en: Subversion
ka: ქვევერსია

en: Subversion Add
ka: Subversion: დამატება

en: Not enough information to add file
ka: ფაილის დასამატებლად ინფორმაცია საკმარისი არაა

en: Subversion Annotate
ka: Subversion: ანოტაცია

en: Not enough information to blame location
ka: ფაილის ანოტაციის სანახავად ინფორმაცია საკმარისი არაა

en: Subversion Checkout
ka: Subversion: წამოღება

en: Not enough information to checkout
ka: წამოღებისთვის ინფორმაცია საკმარისი არაა

en: Subversion Commit
ka: Subversion: კომიტი

en: Not enough information to execute commit
ka: კომიტისთვის ინფორმაცია საკმარისი არაა

en: Committing...
ka: კომიტი...

en: Subversion Copy
ka: Subversion: კოპირება

en: Not enough information to copy file
ka: ფაილის დასაკოპირებლად ინფორმაცია საკმარისი არაა

en: Subversion Diff
ka: Subversion: სხვაობა

en: Not enough information given to execute diff
ka: სხვაობების პოვნისთვის ინფორმაცია საკმარისი არაა

en: Subversion Import
ka: Subversion: შემოტანა

en: Not enough information to import
ka: შემოსატანად ინფორმაცია საკმარისი არაა

en: Subversion Info
ka: Subversion: ინფორმაცია

en: Not enough information to execute info job
ka: ინფორმაციის დავალების გასაშვებად ინფორმაცია საკმარისი არაა

[ctx: A file was marked to be added to svn]
en: Added %1
ka: დამატებულია %1

[ctx: A file was marked for deletion from svn]
en: Deleted %1
ka: %1 წაშლილია

[ctx: A file was deleted during an svn update operation]
en: Deleted %1
ka: %1 წაშლილია

[ctx: A file was added during an svn update operation]
en: Added %1
ka: დამატებულია %1

en: Revision %1
ka: რევიზია %1

en: Updating externals: %1
ka: გარეების განახლება: %1

en: Sending %1
ka: გაგზავნა: %1

en: Adding %1 using mimetype %2.
ka: დამატება: %1 mimetype-ის გამოყენებით: %2.

en: Adding %1.
ka: დამატება: %1.

en: Deleting %1.
ka: წაშლა: %1.

en: Replacing %1.
ka: ჩანაცვლება: %1.

en: Transmitting file data
ka: ფაილის მონაცემების გადაცემა

en: Blame finished for revision %1, path %2
ka: ავტორების განსაზღვრა დასრულდა რევიზიისთვის %1, ბილიკით %2

en: Reverted working copy %1
ka: სამუშაო ასლის %1 დაბრუნება

en: Reverting failed on working copy %1
ka: დაბრუნება ჩავარდა სამუშაო ასლისთვის %1

en: Copied %1
ka: %1 დაკოპირდა

en: Certificate is not yet valid.
ka: სერტიფიკატი ჯერ არასწორია.

en: Certificate has expired.
ka: სერტიფიკატი ვადაგასულია.

en: Certificate's CN (hostname) doesn't match the remote hostname.
ka: სერტიფიკაცის CN (ჰოსტის სახელი) დაშორებული ჰოსტის სახელს არ ემთხვევა.

en: Certificate authority is unknown.
ka: სერტიფიკატის გამომცემელი უცნობია.

en: Other unknown error.
ka: სხვა უცნობი შეცდომა.

en: Enter Login for: %1
ka: შეიყვანეთ მომხმარებლის სახელი სერვერისთვის: %1

en: Completed
ka: დასრულებულია

en: Error executing Job:
    %1
ka: დავალების შესრულების შეცდოა:
    %1

en: Subversion Log
ka: Subversion-ის ჟურნალი

en: Not enough information to log location
ka: ჟურნალის მდებარეობის შესახებ ინფორმაცია საკმარისია რაა

en: Subversion Move
ka: Subversion: გადატანა

en: Not enough information to move file
ka: ფაილის გადასატანად ინფორმაცია საკმარისი არაა

en: Subversion Remove
ka: Subversion: წაშლა

en: Not enough information to execute remove job
ka: დავალების წასაშლელად ინფორმაცია საკმარისი არაა

en: Subversion Revert
ka: Subversion: დაბრუნება

en: Not enough information to execute revert
ka: დაბრუნების შესასრულებლად ინფორმაცია საკმარისი არაა

[ctx: @title:window]
en: SSL Server Certificate
ka: SSL სერვერის სერტიფიკატი

[ctx: @action:button]
en: Trust Permanently
ka: სამუდამო ნდბა

[ctx: @action:button]
en: Trust Temporarily
ka: დროებითი ნდობა

[ctx: @title:window]
en: SSL Server Certificate: %1
ka: SSL სერვერის სერტიფიკატი: %1

en: Subversion Status
ka: Subversion: სტატუსი

en: Not enough information to execute status job
ka: სტატუსის დავალების შესასრულებლად ინფორმაცია საკმარისი არაა

en: Subversion Update
ka: Subversion: განახლება

en: Not enough Information to execute update
ka: განახლების შესასრულებლად ინფორმაცია საკმარისი არაა

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelForSrc)
en: Source directory:
ka: წყაროს საქაღალდე:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Repository:
ka: რეპოზიტორია:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, dest)
en: Repository location
ka: რეპოზიტორიის მდებარეობა

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, dest)
en: Choose the repository into which the source directory is imported
ka: აირჩიეთ რეპოზიტორია, რომელშიც წყარო საქაღალდის შემოტანა ხდება

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Commit message:
ka: გადაცემის შეტყობინება:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, msgLabel)
en: There were errors validating the server certificate.
    Do you want to trust this certificate?
ka: სერვერის სერტიფიკატის გადამოწმებისას აღმოჩენილია შეცდომები.
    გნებავთ, ენდოთ ამ სერტიფიკატს?

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Reasons why the validation failed
ka: მიზეზები, რატო ჩავარდა გადამოწმება

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Certificate Information
ka: სერტიფიკატის ინფორმაცია

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Hostname:
ka: ჰოსტის სახელი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hostname)
en: someserver
ka: სერვერი

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Issuer:
ka: გამომცემელი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, issuer)
en: someissuer
ka: გამომცემელი

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Valid from:
ka: ძალაშია:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validFrom)
en: validfrom
ka: ვარგისიასაიდან

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Valid until:
ka: ვადა:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validUntil)
en: validuntil
ka: ვარგისიასადამდე

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Fingerprint:
ka: ანაბეჭდი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerprint)
en: fingerprint
ka: ანაბეჭდი
