kdevelop - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Code
km: កូដ​

en: GDB integration
km: ការ​រួម​បញ្ចូល GDB

en: GDB integration, Webdevelopment Plugins
km: ការ​រួម​បញ្ចូល GDB កម្មវិធី​ជំនួយ​ការ​អភិវឌ្ឍន៍​បណ្ដាញ

en: SnippetPart, debugger and usability patches
km: SnippetPart, debugger and usability patches​

en: The KWrite authors
km: អ្នក​និពន្ធ​ KWrite

en: Kate editor component
km: សមាសភាគ​កម្មវិធី​​កែសម្រួល​របស់​ Kate

en: Contributors to older versions:
km: អ្នក​ចូល​រួម​ទៅកាន់​កំណែ​ចាស់​ជាង​ ៖

en: Java & Objective C support
km: Java និង​គាំទ្រ C

en: PHP support, context menu stuff
km: គាំទ្រ​ PHP ម៉ឺនុយ​បរិបទ

en: KDE application templates
km: ពុម្ព​កម្មវិធី​ KDE​

en: Ada support
km: គាំទ្រ Ada

en: ClearCase support
km: គាំទ្រ ClearCase

en: Ruby support
km: គាំទ្រ Ruby

en: Fortran documentation
km: ឯកសារ Fortran

en: C++ code completion, persistent class store
km: សមាសភាគ​កូដ C++  រក្សា​ទុក​ថ្នាក់

en: Patches
km: បំណះ​

en: QMake project manager patches
km: បំណះ​កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​គម្រោង​​របស់​ QMake

en: Shows all available sessions and lets you select one to open.
km: បង្ហាញ​សម័យ​ដែល​មាន​ទាំងអស់​ ហើយ​អ្នក​ជ្រើស​មួយ​ដើម្បី​បើក​ ។
