kdevplatform - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Type
lt: Tipas

en: Location
lt: Vieta

en: Active status
lt: Aktyvus status

en: Function
lt: Funkcija

en: Delete
lt: Trinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type:
lt: Tipas:

en: Class
lt: Klasė

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Disk
lt: Diskas

[ctx: @title:column buildset item name]
en: Name
lt: Pavadinimas

note: i18n: ectx: ToolBar (debugToolBar)
en: Debugger Toolbar
lt: Derinimo įrankinė

en: Untitled
lt: Nepavadintas

en: *|Text File
lt: *|Tekstinis failas

en: Loading Project %1
lt: Įkeliamas projektas %1

en: Copy of %1
lt: %1 kopija

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, UiConfig)
en: User Interface
lt: Naudotojo sąsaja

en: Show warnings
lt: Rodyti įspėjimus

en: Show warnings and debug output
lt: Rodyti įspėjimus ir derinimo išvestį
