KDE 4 - en to nb translation catalogue (34 entries)

en: <br>Old value: %1
nb: <br>Gammel verdi: %1

en: <br>New value: %1
nb: <br>Ny verdi: %1

en: The exception is: %1
    The MI response is: %2
nb: Unntaket er: %1
    MI-svaret er: %2

en: Process exited
nb: Prosessen avsluttet

en: <b>Could not start debugger.</b><p>Could not run '%1'. Make sure that the path name is specified correctly.
nb: <b>Klarte ikke starte feilsøkeren.<b> <p>Klarte ikke å kjøre «%1». Forsikre deg om at sti-navnet er oppgitt riktig.

en: Choose a core file to examine...
nb: Velg en core-fil som skal undersøkes …

en: Choose a process to attach to...
nb: Velg en prosess å koble til …

en: Not attaching to process %1: cannot attach the debugger to itself.
nb: Kobler ikke til prosess %1: kan ikke koble feilsøkeren til seg selv.

en: Debugger
nb: Feilsøker

en: Debug core file
nb: Feilsøk core-fil

en: Debug process %1
nb: Feilsøk prosess %1

en: Running program
nb: Kjørende program

en: Attaching to process %1
nb: Kobler til prosess %1

en: <b>Could not attach debugger:</b><br />
nb: <b>Klarte ikke koble til feilsøkeren:</b><br />

en: Examining core file %1
nb: Undersøker core-fil %1

en: Debugger stopped
nb: Feilsøker stoppet

en: Application is running
nb: Programmet kjører

en: Application is paused
nb: Programmet er pauset

en: <b>Gdb command sent when debugger is not running</b><br>The command was:<br> %1
nb: <b>Gdb-kommando sendt mens feilsøkeren ikke kjører</b><br> Kommandoen var:<br>  %1

en: <b>Invalid debugger command</b><br>%1
nb: <b>Ugyldig feilsøkerkommando</b><br>%1

en: Exited with return code: %1
nb: Avsluttet med returkode: %1

en: Exited normally
nb: Avsluttet normalt

en: Exited on signal %1
nb: Avsluttet med signal %1

en: Program received signal %1 (%2)
nb: Programmet mottok signalet %1 (%2)

en: 1 command in queue
     | %1 commands in queue
nb[0]: 1 kommando i kø
nb[1]: %1 kommandoer i kø

[ctx: Only the 0 and 1 cases need to be translated]
en: 1 command being processed by gdb
     | %1 commands being processed by gdb
nb[0]: gdb behandler 1 kommando
nb[1]: gdb behandler %1 kommandoer

en: Debugger state: %1
nb: Feilsøker-status: %1

en: Current command class: '%1'
    Current command text: '%2'
    Current command original text: '%3'
nb: Gjeldende kommandoklasse: «%1»
    Gjeldende kommandotekst:  «%2»
     Originaltekst for gjeldende kommando: «%3»

en: <b>Debugger error</b><p>Debugger reported the following error:<p><tt>%1
nb: <b>Feil i feilsøker</b> <p>Feilsøkeren meldte om følgende feil :<p><tt>%1</tt>

en: Binary
nb: Binær

en: Octal
nb: Oktal

en: Decimal
nb: Desimal

en: Hexadecimal
nb: Heksadesimal

en: Flags
nb: Flagg
