KDE 4 - en to nb translation catalogue (5 entries)

en: <b>You need gdb 7.0.0 or higher.</b><br />You are using: %1
nb: <b>Du trenger gdb 7.0.0 eller høyere.</b><br />Du bruker: %1

en: <b>Could not start debugger:</b><br />
nb: <b>Klarte ikke starte feilsøkeren:</b><br />

en: Could not locate the debugging shell '%1'.
nb: Klarte ikke finne feilsøkingsskallet «%1».

note: i18n: ectx: ToolBar (debugToolBar)
en: Debugger Toolbar
nb: Verktøylinje for feilsøking

en: %2 (1 byte) | %2 (%1 bytes)
nb[0]: %2 (1 byte)
nb[1]: %2 (%1 byte)
