KDE 4 - en to nb translation catalogue (10 entries)

en: Try to keep summary length below %1 characters.
nb: Prøv å holde lengden på sammendrag under %1 tegn.

en: Separate summary from details with one empty line.
nb: Skill sammendrag fra detaljer med én tom linje.

en: Try to keep line length below %1 characters.
nb: Prøv å holde linjene kortere enn %1 tegn.

en: error: %1
nb: feil: %1

en: Did not specify the list of files
nb: Oppga ikke liste over filer

en: Could not revert changes
nb: Klarte ikke tilbakestille endringer

en: No files or message specified
nb: Ingen filer eller meldinger oppgitt

en: No files to remove
nb: Ingen filer som skal fjernes

en: There are pending changes, do you want to stash them first?
nb: Det er ventende endringer, vil du stable dem først?

en: Are you sure you want to drop the stash '%1'?
nb: Er du sikker på at du vil slette stabelen «%1»?
