KDE 4 - en to nb translation catalogue (59 entries)

en: Please select only one item for this operation
nb: Velg bare ett element for denne handlingen

en: Copying only works on local files
nb: Kopiering virker bare for lokale filer

en: Destination file/directory
nb: Målfl/mappe:

en: Moving only works on local files/dirs
nb: Flytting virker bare for lokale filer/mapper

en: Subversion Add
nb: Subversion Legg til

en: Not enough information to add file
nb: Ikke nok informasjon for å legge til fil

en: Not enough information to blame location
nb: Ikke nok informasjon for å klandre sted

en: Subversion Checkout
nb: Subversion utsjekking

en: Not enough information to checkout
nb: Ikke nok informasjon for å sjekke ut

en: Committing...
nb: Innleverer …

en: Not enough information to execute commit
nb: Ikke nok informasjon for å kjøre innlevering

en: Subversion Copy
nb: Subversion Kopier

en: Not enough information to copy file
nb: Ikke nok informasjon for å kopiere fil

en: Not enough information given to execute diff
nb: Ikke nok informasjon for å kjøre diff

en: Subversion Import
nb: Subversion Importer

en: Not enough information to import
nb: Ikke nok informasjon for å importere

en: Not enough information to execute info job
nb: Ikke nok informasjon for å kjøre info-jobb

[ctx: A file was marked to be added to svn]
en: Added %1
nb: Lagt til %1

[ctx: A file was marked for deletion from svn]
en: Deleted %1
nb: Slettet %1

[ctx: A file was deleted during an svn update operation]
en: Deleted %1
nb: Slettet %1

[ctx: A file was added during an svn update operation]
en: Added %1
nb: Lagt til %1

en: Revision %1
nb: Revisjon %1

en: Updating externals: %1
nb: Oppdaterer eksterne: %1

en: Sending %1
nb: Sender %1

en: Adding %1 using mimetype %2.
nb: Legger til %1 med mimetype %2.

en: Adding %1.
nb: Legger til %1.

en: Deleting %1.
nb: Sletter %1.

en: Replacing %1.
nb: Erstatter %1.

en: Transmitting file data
nb: Overfører fildata

en: Blame finished for revision %1, path %2
nb: Klandring ferdig for revisjon %1, sti %2

en: Reverted working copy %1
nb: Tilbakestilte arbeidskopi %1

en: Reverting failed on working copy %1
nb: Klarte ikke tilbakestille arbeidskopi %1

en: Copied %1
nb: Kopiert %1

en: Certificate is not yet valid.
nb: Sertifikatet er ikke gyldig ennå.

en: Certificate has expired.
nb: Sertifikatet er utgått.

en: Certificate's CN (hostname) doesn't match the remote hostname.
nb: Sertifikatets CN (vertsnavn) passer ikke med vertsnavnet på nettet.

en: Certificate authority is unknown.
nb: Sertifikatutstederen er ukjent.

en: Other unknown error.
nb: Annen ukjent feil.

en: Enter Login for: %1
nb: Oppgi innlogging for: %1

en: Completed
nb: Fullført

en: Error executing Job:
    %1
nb: Feil ved kjøring av jobb:
    %1

en: Subversion Log
nb: Subversion logg

en: Not enough information to log location
nb: Ikke nok informasjon for å logge sted

en: Subversion Move
nb: Subversion Flytt

en: Not enough information to move file
nb: Ikke nok informasjon for å flytte fil

en: Subversion Remove
nb: Subversion Fjern

en: Not enough information to execute remove job
nb: Ikke nok informasjon for å kjøre fjern-jobb

en: Subversion Revert
nb: Subversion Tilbakestill

en: Not enough information to execute revert
nb: Ikke nok informasjon for å kjøre revert

en: Not enough information to execute status job
nb: Ikke nok informasjon for å kjøre status-jobb

en: Subversion Update
nb: Subversion Oppdater

en: Not enough Information to execute update
nb: Ikke nok informasjon for å kjøre update

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, msgLabel)
en: There were errors validating the server certificate.
    Do you want to trust this certificate?
nb: Det oppsto feil ved validering av tjenersertifikatet.
    Vil du stole på dette sertifikatet?

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Reasons why the validation failed
nb: Grunner til at valideringen mislyktes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hostname)
en: someserver
nb: entjener

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, issuer)
en: someissuer
nb: enutsteder

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validFrom)
en: validfrom
nb: gyldigfra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validUntil)
en: validuntil
nb: gyldigtil

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerprint)
en: fingerprint
nb: fingeravtrykk
