KDE 4 - en to nb translation catalogue (10 entries)

en: Find in Files
nb: Finn i filer

en: No files found matching the wildcard patterns
nb: Fant ingen filer som tilsvarte jokertegn-mønstrene

en: Searching for <b>%2</b> in one file | Searching for <b>%2</b> in %1 files
nb[0]: Søker etter <b>%2</b> i én fil
nb[1]: Søker etter <b>%2</b> i %1 filer

en: Collecting files...
nb: Samler filer …

en: Search aborted
nb: Søk avbrutt

en: No results found
nb: Fant ingen resultater

en: Line %1:
nb: Linje %1:

en: <b>1</b> match | <b>%1</b> matches
nb[0]: <b>1</b> treff
nb[1]: <b>%1</b> treff

en: <b>1</b> file | <b>%1</b> files
nb[0]: <b>1</b> fil
nb[1]: <b>%1</b> filer

en: Do you want to replace with an empty string?
nb: Vill du erstatte med en tom streng?
