KDE 4 - en to nb translation catalogue (14 entries)

en: Could not initialize DVCS repository
nb: Klarte ikke klargjøre DVCS-lager

en: Could not add files to the DVCS repository
nb: Klarte ikke legge til filer til DVCS-lager

en: Could not import project into %1.
nb: Klarte ikke importere prosjekt til %1.

en: Could not import project
nb: Klarte ikke importere prosjekt

en: Could not checkout imported project
nb: Klarte ikke sjekke ut importert prosjekt

en: Could not create new project
nb: Klarte ikke å opprette nytt prosjekt

en: The file %1 cannot be created.
nb: Fila %1 kan ikke opprettes.

en: Project Templates
nb: Prosjektmaler

en: Invalid location
nb: Ugyldig sted

en: Empty project name
nb: Tomt prosjektnavn

en: Invalid project name
nb: Ugyldig prosjektnavn

en: Unable to create subdirectories, missing permissions on: %1
nb: Klarer ikke opprette undermapper, mangler rettigheter på: %1

en: Invalid project template, please choose a leaf item
nb: Ugyldig prosjektmal, velg et blad-element

en: The specified path already exists and contains files. Are you sure you want to proceed?
nb: Den oppgitte stien finnes fra før. Er du sikker på at du vil fortsette?
