kdevcmake - en to nds translation catalogue (13 entries)

en: You need to specify a build directory.
nds: Du muttst en Buuorner angeven.

en: Using an already created build directory.
nds: En al opstellt Buuorner warrt bruukt.

en: Creating a new build directory.
nds: En nieg Buuorner warrt opstellt.

en: Build directory already configured.
nds: Buuorner is al inricht.

en: This build directory is for %1, but the project directory is %2.
nds: De utsöchte Buuorner is för "%1", man de Projektorner is "%2".

en: You may not select a relative build directory.
nds: Relatiev Buuornern laat sik nich utsöken.

en: The selected build directory is not empty.
nds: De utsöchte Buuorner is nich leddig.

en: INVALID
nds: Leeg

en: wrong
nds: leeg

en: <br /><em>Cache Value:</em> %1
nds: <br /><em>Weert twischenspiekern:</em> %1

en: <br /><em>Cache Documentation:</em> %1
nds: <br /><em>Dokmentatschoon twischenspiekern:</em> %1

en: CMake Content Page
nds: CMake-Inholtsiet

en: CTest
nds: C-Test
