kdevcppdebugger - en to nds translation catalogue (32 entries)

en: <br>Old value: %1
nds: <br>Oolt Weert: %1

en: <br>New value: %1
nds: <br>Nieg Weert: %1

en: The exception is: %1
    The MI response is: %2
nds: De Utnahm is: %1
    De MI-Antwoort is: %2

en: Process exited
nds: Perzess verlaten

en: <b>Could not start debugger.</b><p>Could not run '%1'. Make sure that the path name is specified correctly.
nds: <b>De Fehlersöker lett sik nich starten.</b><p>"%1" lett sik nich starten. Kiek, wat de Paddnaam richtig angeven is.

en: Choose a core file to examine...
nds: Karndatei för't Bekieken utsöken...

en: Choose a process to attach to...
nds: Perzess för't Griepen utsöken...

en: Not attaching to process %1: cannot attach the debugger to itself.
nds: Perzess %1 lett sik nich griepen: de Fehlersöker kann sik nich sülven griepen.

en: Debugger
nds: Fehlersöker

en: Debug core file
nds: Fehlersöök binnen Karndatei

en: Debug process %1
nds: Fehlersöök in Perzess "%1"

en: Running program
nds: Programm warrt utföhrt

en: Attaching to process %1
nds: Perzess "%1" warrt grepen

en: <b>Could not attach debugger:</b><br />
nds: <b>Fehlersöker lett sik nich griepen:</b><br />

en: Examining core file %1
nds: Karndatei "%1" warrt bekeken

en: Debugger stopped
nds: Fehlersöker anhollen

en: Application is running
nds: Programm löppt

en: Application is paused
nds: Programm wöör ophollen

en: <b>Gdb command sent when debugger is not running</b><br>The command was:<br> %1
nds: <b>"gdb"-Befehl geven, man de Fehlersöker löppt nich.</b><br>De Befehl weer:<br> %1

en: <b>Invalid debugger command</b><br>%1
nds: <b>Leeg Fehlersöök-Befehl</b><br>%1

en: Exited with return code: %1
nds: Mit Utstiegkode %1 afslaten

en: Exited normally
nds: Normaal beendt

en: Exited on signal %1
nds: Na Signaal %1 verlaten

en: Program received signal %1 (%2)
nds: Programm hett Signaal %1 (%2) kregen

en: 1 command in queue
     | %1 commands in queue
nds[0]: 1 Befehl in de Reeg
nds[1]: %1 Befehlen in de Reeg

[ctx: Only the 0 and 1 cases need to be translated]
en: 1 command being processed by gdb
     | %1 commands being processed by gdb
nds[0]: 1 Befehl warrt vun "gdb" afarbeidt
nds[1]: %1 Befehlen warrt vun "gdb" afarbeidt

en: Debugger state: %1
nds: Fehlersöker-Status: %1

en: Current command class: '%1'
    Current command text: '%2'
    Current command original text: '%3'
nds: Aktuell Befehlklass: "%1"
    Aktuell Befehltext: "%2"
    Aktuell Befehl-Orginaaltext: "%3"

en: <b>Debugger error</b><p>Debugger reported the following error:<p><tt>%1
nds: <b>Fehlersöök-Fehler</b><p>De Fehlersöker hett dissen Fehler meldt:<p><tt>%1

en: Binary
nds: Bineer

en: Decimal
nds: Dezimaal

en: Hexadecimal
nds: Hexadezimaal
