kdevqthelp - en to nds translation catalogue (5 entries)

en: Name cannot be empty.
nds: Naam mutt nich leddig wesen.

en: Qt Compressed Help file is not valid.
nds: Komprimeert Qt-Hülpdatei is leeg.

en: Documentation already imported
nds: Dokmentatschoon al importeert

en: Could not find any documentation for '%1'
nds: För "%1" lett sik keen Dokmentatschoon finnen

en: QtHelp Home Page
nds: QtHelp-Tohuussiet
