kdevgit - en to nds translation catalogue (7 entries)

en: error: %1
nds: Fehler: %1

en: Did not specify the list of files
nds: Keen Dateilist angeven

en: Could not revert changes
nds: Ännern laat sik nich torüchdreihen.

en: No files or message specified
nds: Keen Dateien oder Naricht angeven

en: No files to remove
nds: Keen Dateien för't Wegmaken

en: There are pending changes, do you want to stash them first?
nds: Dat gifft utstahn Ännern. Wullt Du de toeerst wegpacken?

en: Are you sure you want to drop the stash '%1'?
nds: Wullt Du Archiev "%1" redig afdregen?
