kdevelop - en to nl translation catalogue (81 entries)

[ctx: @item level of checks]
en: Level 0
nl: Niveau 0

[ctx: @item level of checks]
en: Level 1
nl: Niveau 1

[ctx: @item level of checks]
en: Level 2
nl: Niveau 2

[ctx: @item level of checks]
en: Level 3
nl: Niveau 3

[ctx: @item level of checks]
en: Manual Level
nl: Handmatig niveau

en: Very stable checks, 99.99% safe, mostly no false-positives, very desirable.
nl: Zeer stabiele controles, 99.99% veilig, meestal geen vals-positieven, zeer gewenst.

en: The default level. Very similar to level 0, slightly more false-positives but very few.
nl: He standaard niveau. Zeer gelijk aan niveau 0, iets meer vals-positieven maar erg weinig.

en: Also very few false-positives, but contains noisy checks which not everyone agree should be default.
nl: Ook erg weinig vals-positieven, maar bevat luidruchtige controles waarmee niet iedereen instemt dat ze standaard zouden moeten zijn.

en: Contains checks with high rate of false-positives.
nl: Bevat controles met hoog aantal vals-positieven.

en: Checks here need to be enabled explicitly, as they don't belong to any level. Checks here are very stable and have very few false-positives.
nl: Controles hier moeten expliciet ingeschakeld worden, omdat ze niet behoren tot enig niveau. Controles hier zijn erg stabiel en hebben erg weinig vals-positieven.

en: Unable to load Clazy checks information from '%1'. Please check your settings.
nl: Kan Clazy informatie over controles ui '%1' niet laden. Controleer uw instellingen.

[ctx: @title:window]
en: Enter Name of New Check Set
nl: Naam invoeren van nieuwe controleset

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
nl: Naam:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Check set:
nl: Controleset:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, addCheckSetSelectionButton)
en: Add check set
nl: Controleset toevoegen

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cloneCheckSetSelectionButton)
en: Clone check set
nl: Controleset klonen

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, removeCheckSetSelectionButton)
en: Remove check set
nl: Controleset verwijderen

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, setAsDefaultCheckSetSelectionButton)
en: Set as default
nl: Als standaard instellen

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, editCheckSetSelectionNameButton)
en: Edit name of check set
nl: Naam bewerken van controleset

[ctx: @item:inlistbox]
en: Custom
nl: Aangepast

[ctx: @item:inlistbox]
en: Use default (currently: %1)
nl: Standaard gebruiken: (nu: %1)

[ctx: @item:inlistbox]
en: %1 (default selection)
nl: %1 (standaard selectie)

[ctx: @info:placeholder]
en: Search checks...
nl: Controles doorzoeken...

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, resetButton)
en: Reset Checks
nl: Controles resetten

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, messageLabel)
en: Since nothing is selected Clazy will use all checks from levels 0 and 1.
nl: Omdat er niets is geselecteerd zal Clazy alle controles uit niveau 0 en 1 gebruiken.

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Command Line
nl: Opdrachtregel

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, cmdFilter)
en: Search...
nl: Zoeken...

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cmdBreak)
en: Break lines
nl: Regels afbreken

en: 1 check detected | %1 checks detected
nl[0]: 1 controle gedetecteerd
nl[1]: %1 controles gedetecteerd

[ctx: @title:tab]
en: Configure Clazy Settings
nl: Instellingen van Clazy configureren

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pathBox)
en: Paths
nl: Paden

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, executableLabel)
en: clazy-standalone:
nl: clazy-alleenstaand:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_executablePath)
en: Path to clazy-standalone executable.
nl: Pad naar uitvoerbaar bestand van clazy-alleenstaand.

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, docsLabel)
en: Documentation:
nl: Documentatie:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_docsPath)
en: Path to clazy documentation directory.
nl: Pad naar documentatiemap van clazy.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_parallelJobsEnabled)
en: Run analysis jobs in parallel
nl: Analysetaken in parallel uitvoeren

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_parallelJobsAutoCount)
en: Use all CPU cores
nl: Alle CPU-kernen gebruiken

[ctx: @label:spinbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, parallelJobsFixedCountLabel)
en: Maximum number of threads:
nl: Maximum aantal threads:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Output
nl: Uitvoer

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_hideOutputView)
en: Hide output view during check
nl: Uitvoerweergave verbergen tijdens controle

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_verboseOutput)
en: Verbose output
nl: Uitgebreide uitvoer

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, checksTab)
en: Checks
nl: Controles

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, optionsTab)
en: Options
nl: Opties

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_onlyQt)
en: Do not emit warnings for non-Qt files, or in other words, if -DQT_CORE_LIB is missing.
nl: Geen waarschuwingen uitsturen voor niet-Qt bestanden of, in andere woorden, als -DQT_CORE_LIB ontbreekt.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_onlyQt)
en: Only Qt
nl: Alleen Qt

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_qt4Compat)
en: Disable checks not compatible with Qt 4.
nl: Controles uitschakelen die niet compatibel zijn met Qt 4.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_qt4Compat)
en: Qt4 compatible
nl: Qt4 compatibel

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_qtDeveloper)
en: For running clazy on Qt itself, optional, but honors specific guidelines.
nl: Voor uitvoeren van clazy op Qt zelf, optioneel, maar honoreert specifieke richtlijnen.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_qtDeveloper)
en: Qt developer
nl: Qt-ontwikkelaar

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_visitImplicitCode)
en: For visiting implicit code like compiler generated constructors.
    None of the built-in checks benefit from this, but can be useful for custom checks.
nl: Voor het bekijken van impliciete code zoals door de compiler gegenereerde constructors.
    Voor geen van de ingebouwde controles is dit nuttig, maar het kan bruikbaar zijn voor aangepaste controles.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_visitImplicitCode)
en: Visit implicit code
nl: Impliciete code bezoeken

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ignoreIncludedFiles)
en: Only emit warnings for the current file being compiled and ignore any includes.
    Useful for performance reasons.
nl: Stuur alleen waarschuwingen uit voor het huidige bestand dat wordt gecompileerd en negeer elke include.
    Bruikbaar voor reden van prestaties.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ignoreIncludedFiles)
en: Ignore included files
nl: Ingesloten bestanden negeren

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, headerFilterLabel)
en: Header filter:
nl: Filter voor header:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_headerFilter)
en: Regular expression matching the names of the headers to output diagnostics from.
    Diagnostics from the main file of each translation unit are always displayed.
nl: Reguliere expressie overeenkomend met de namen van de headers om diagnostiek vanaf uit te voeren.
    Diagnostiek vanuit het hoofdbestand van elke vertalingseenheid wordt altijd getoond.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableAllFixits)
en: Enable all fix-its
nl: Alle fix-it's inschakelen

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_noInplaceFixits)
en: Fix-its will be applied to a separate file (for unit-test use only).
nl: Fix-it's zullen toegepast worden op een apart bestand (allen voor gebruik bij testen van eenheden).

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_noInplaceFixits)
en: No-inplace fix-its
nl: Geen-inplace fix-it's

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, kmessagewidget)
en: Please backup your code before fix-its applying. For better results also disable 
    parallel checking, which can lead to multiple fix-it applying for header files.
nl: Maak een reservekopie van de code alvorens fix-it's toe te passen. Voor betere resultaten schakel ook 
    parallelle controles uit, die kunnen leiden tot meerdere fix-it's toegepast op header-bestanden.

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, extraTab)
en: Extra Parameters
nl: Extra parameters

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, extraAppendLabel)
en: Compiler append:
nl: Compiler achteraan toegevoegd:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_extraAppend)
en: Additional parameters to append to the compiler command line.
nl: Extra parameters om achteraan toe te voegen aan de opdrachtregel van de compiler.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, extraPrependLabel)
en: Compiler prepend:
nl: Compiler voorgevoegd:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_extraPrepend)
en: Additional parameters to prepend to the compiler command line.
nl: Extra parameters om voor te voegen aan de opdrachtregel van de compiler.

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_extraClazy)
en: Additional parameters to clazy-standalone.
nl: Extra parameters aan clazy-standalone.

en: Clazy Analysis (%1)
nl: Clazy analyses (%1)

en: Unknown Level
nl: Onbekend niveau

en: Failed to start Clazy analysis process.
nl: Clazy analyseproces starten is mislukt.

en: Clazy analysis process crashed.
nl: Clazy analyseproces is gecrasht.

en: Clazy analysis process timed out.
nl: Clazy analysis process eindigde niet binnen de tijdslimiet.

en: Write to Clazy analysis process failed.
nl: Schrijven naar Clazy analyseproces is mislukt.

en: Read from Clazy analysis process failed.
nl: Lezen uit Clazy analyseproces is mislukt.

[ctx: @title:window]
en: Clazy Error
nl: Clazy-fout

en: clazy-standalone path cannot be detected. Set the path manually if Clazy is already installed.
nl: Pad van clazy-standalone kan niet bepaald worden. Stel het pad handmatig in als Clazy al is geïnstalleerd.

en: clazy-standalone path is empty.
nl: Pad van clazy-standalone is leeg.

en: clazy-standalone path '%1' does not exists.
nl: Pad van clazy-standalone '%1' bestaat niet.

en: clazy-standalone path '%1' is not an executable.
nl: Pad '%1' naar clazy-standalone is geen uitvoerbaar bestand.

en: Clazy documentation path cannot be detected. Set the path manually if Clazy is already installed.
nl: Pad van clazy-documentatie kan niet bepaald worden. Stel het pad handmatig in als Clazy al is geïnstalleerd.

en: Clazy documentation path is empty.
nl: Pad van clazy-documentatie is leeg.

en: Clazy documentation path '%1' does not exists.
nl: Pad van clazy-documentatie '%1' bestaat niet.

en: Clazy documentation path '%1' is not a directory.
nl: Pad van clazy-documentatie '%1' is geen map.
