kdevcmake - en to nl translation catalogue (56 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure a Build Directory - %1
nl: Een bouwmap configureren - %1

[ctx: @title:window]
en: Configure a Build Directory for %1
nl: Een bouwmap instellen voor %1

en: You need to specify a build directory.
nl: Specificeer een bouw-map.

en: Using an already created build directory.
nl: Een reeds aangemaakt bouw-map gebruiken.

en: Creating a new build directory.
nl: Een nieuwe bouw-map aan maken

en: Build directory already configured.
nl: Bouw-map is al ingesteld.

en: This build directory is for %1, but the project directory is %2.
nl: Deze bouwmap is voor %1, maar de projectmap is %2.

en: You may not select a relative build directory.
nl: U mag geen relatieve bouwmap selecteren.

en: The selected build directory is not empty.
nl: De geselecteerde bouwmap is niet leeg.

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, availableLabel)
en: Available build directories:
nl: Beschikbare bouwmappen:

[ctx: @item:inlistbox]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, availableBuildDirs)
en: New build directory
nl: Nieuwe bouwmap

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Build &directory:
nl: Bouw&map:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Installation prefix:
nl: &Installatievoorvoegsel:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, installPrefix)
en: The prefix under which the project will be installed. Leaving this empty will let CMake use its default install prefix.
nl: Het voorvoegsel waaronder het project geïnstalleerd zal worden. Bij dit leeg laten zal CMake zijn standaard installatievoorvoegsel gebruiken.

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, installPrefix)
en: CMake's default install prefix
nl: Standaard installatievoorvoegsel van CMake

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Build &type:
nl: Bouw&type:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, extraArgumentsLabel)
en: Extra arguments:
nl: Extra argumenten:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: CMake &executable:
nl: CMake &uitvoerbaar programma:

en: INVALID
nl: ONGELDIG

[ctx: @item]
en: Command
nl: Commando

[ctx: @item]
en: Variable
nl: Variabele

[ctx: @item]
en: Path
nl: Pad

[ctx: @item]
en: Target
nl: Doel

en: wrong
nl: verkeerd

[ctx: @item cmake]
en: Commands
nl: Commando's

[ctx: @item cmake]
en: Variables
nl: Variabelen

[ctx: @item cmake]
en: Properties
nl: Eigenschappen

[ctx: @item cmake]
en: Policies
nl: Beleidsregels

en: <p>For better CMake documentation rendering, install rst2html.</p>
nl: <p>Voor betere rendering van CMake documentatie, installeer rst2html.</p>

en: Unable to find a CMake executable. Is one installed on the system?
nl: Kan het CMake uitvoerbaar programma niet vinden. Is er een geïnstalleerd op het systeem?

en: <br /><em>Cache Value:</em> %1
nl: <br /><em>Cache-waarde:</em> %1

en: <br /><em>Cache Documentation:</em> %1
nl: <br /><em>Cache-documentatie:</em> %1

[ctx: error message]
en: invalid CMake file API project data
nl: Ongeldig CMake-bestand in API-projectgegevens

en: CMake Content Page
nl: Inhoudspagina van CMake

en: Configured project '%1' with outdated CMake data. As a result, KDevelop's code understanding may be wrong.
    
    To fix this issue, please right-click the project item in the projects tool view and click 'Reload'.
nl: Geconfigureerd project '%1' met verlopen CMake-gegevens. Als resultaat, het begrijpen van code door KDevelop kan fout zijn.
    
    Om dit probleem op te lossen, klik rechts op het projectitem in de weergave van het projectenhulpmiddel en klik 'Herladen'.

en: Failed to configure project '%1' (error message: %2). As a result, KDevelop's code understanding will likely be broken.
    
    To fix this issue, please ensure that the project's CMakeLists.txt files are correct, and KDevelop is configured to use the correct CMake version and settings. Then right-click the project item in the projects tool view and click 'Reload'.
nl: Het project '%1' configureren is mislukt (foutmelding: %2). Als resultaat, begrijpen van code door KDevelop zal waarschijnlijk gebroken zijn.
    
    Om dit probleem op te lossen, ga na dat de CMakeLists.txt bestanden van het project juist zijn and KDevelop geconfigureerd is om de juiste CMake-versie en instellingen te gebruiken. Klik daarna rechts op het projectitem in de weergave van het projectenhulpmiddel en klik 'Herladen'.

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Cache Values
nl: Cache-waarden

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Comment:
nl: Toelichting:

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showAdvanced)
en: Show Advanced
nl: Geavanceerd tonen

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, advancedBox)
en: Advanced
nl: Geavanceerd

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, installationPrefixLabel)
en: Installation prefix:
nl: Installatievoorvoegsel:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, buildTypeLabel)
en: Build type:
nl: Bouwtype:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Configure environment:
nl: Configuratieomgeving:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KDevelop::EnvironmentSelectionWidget, environment)
en: Select an environment to be used
nl: Selecteer een te gebruiken omgeving

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showInternal)
en: Show advanced values
nl: Geavanceerd waarden tonen

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: CMake executable:
nl: CMake uitvoerbaar programma:

[ctx: @title:column]
en: Name
nl: Naam

[ctx: @title:column]
en: Value
nl: Waarde

[ctx: @title:column]
en: Comment
nl: Toelichting

[ctx: @title:column]
en: Advanced
nl: Geavanceerd

[ctx: @title:column]
en: Strings
nl: Tekenreeksen

en: The %1 directory is about to be removed in KDevelop's list.
    Do you want KDevelop to delete it in the file system as well?
nl: De map %1 staat op het punt te worden verwijderd uit de lijst van KDevelop.
    Wilt u dat KDevelop het ook in het bestandssysteem verwijderd?

[ctx: @action:button]
en: Do Not Delete
nl: Niet verwijderen

en: Could not remove: %1
nl: Kon niet verwijderen: %1

[ctx: @title:tab]
en: Configure CMake Settings
nl: CMake-instellingen configureren

en: Parse test suite %1
nl: Testsuite %1 ontleden
