kdevcmakebuilder - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Could not find the make builder. Check your installation
nl: Kon de make-bouwer niet vinden. Controleer uw installatie

en: Could not find a builder for %1
nl: Kon geen bouwer voor %1 vinden

en: No build directory configured, cannot install
nl: Geen bouwmap geconfigureerd, installeren lukt niet

en: No build directory configured, cannot configure
nl: Geen bouwmap geconfigureerd, configureren lukt niet

[ctx: @title:tab]
en: Configure Global CMake Settings
nl: Globale CMake-instellingen configureren

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Default CMake executable:
nl: Standaard uitvoerbaar bestand van CMake:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2)
en: Default generator:
nl: Standaard generator:

en: Internal error: no project specified to configure.
nl: Interne fout: geen te configureren project gespecificeerd.

en: Failed to create build directory %1.
nl: De map voor bouwen, %1, aanmaken is mislukt.

en: No build directory configured, cannot clear the build directory
nl: Geen bouwmap geconfigureerd, de bouwmap wissen lukt niet

en: Wrong build directory, cannot clear the build directory
nl: Foute bouwmap, kan de bouwmap niet wissen

en: ** Prune successful **
nl: ** Opschonen succesvol **

en: ** Prune failed: %1 **
nl: ** Opschonen is mislukt: %1 **
