kdevcontextbrowser - en to nl translation catalogue (19 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Go back in context history
nl: Ga terug in contextgeschiedenis

[ctx: @info:tooltip]
en: Go forward in context history
nl: Ga verder in contextgeschiedenis

[ctx: @info:tooltip]
en: Navigate outline of active document, click to browse
nl: Navigatieschema van actieve document, klik om te bladeren

[ctx: @action]
en: Source &Browse Mode
nl: Modus &Bladeren in broncode

[ctx: @action]
en: &Previous Visited Context
nl: &Vorige bezochte context

[ctx: @action]
en: &Next Visited Context
nl: Vo&lgende bezochte context

[ctx: @action]
en: &Previous Use
nl: &Vorig gebruik

[ctx: @action]
en: &Next Use
nl: Vo&lgend gebruik

[ctx: @action]
en: Context Browser
nl: Contextbrowser

[ctx: @title:window]
en: Code Browser
nl: Broncode-browser

[ctx: @action]
en: Find Uses
nl: Gebruik zoeken

en: (changed)
nl: (veranderd)

[ctx: @info:tooltip]
en: Show declaration menu
nl: Declaratie-menu tonen

[ctx: @action]
en: Declaration Menu
nl: Declaratie-menu

[ctx: @action]
en: Lock Current View
nl: Huidige weergave vergrendelen

[ctx: @info:tooltip]
en: Lock current view
nl: Huidige weergave vergrendelen

[ctx: @action]
en: Unlock Current View
nl: Huidige weergave ontgrendelen

[ctx: @info:tooltip]
en: Unlock current view
nl: Huidige weergave ontgrendelen

note: i18n: ectx: ToolBar (KDevCodebrowserToolBar)
en: Code Browser Toolbar
nl: Werkbalk van broncode-browser
