kdevcustommake - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Tried include path resolution while another resolution process was still running
nl: Probeerde het include-pad op te lossen terwijl een ander oplossingsproces nog actief is

en: Makefile is missing in folder "%1"
nl: Makefile ontbreekt in map "%1"

en: Problem while trying to resolve include paths for %1
nl: Probleem tijdens het oplossen van include-paden voor %1

en: Cached: %1
nl: Gecached: %1

en: Filename %1 seems to be malformed
nl: Bestandsnaam %1 lijkt ongeldig te zijn

en: Failed to extract new working directory
nl: Extraheren van een nieuwe werkmap is mislukt

en: Output was: %1
nl: Uitvoer was: %1

en: Recursive make call failed
nl: Recursieve make-aanroep is mislukt

en: The parameter string "%1" does not seem to be valid. Output was: %2.
nl: De parameterstring "%1" lijkt niet geldig te zijn. Uitvoer was: %2

en: The directory "%1" does not exist. Output was: %2.
nl: De map "%1" bestaat niet. Uitvoer was: %2.

en: Malformed recursive make call
nl: Recursieve make-aanroep is misvormd

en: Could not extract include paths from make output
nl: Kon geen invoegpaden extraheren uit de make-uitvoer

en: Folder: "%1"  Command: "%2"  Output: "%3"
nl: Map: "%1"  Commando: "%2"  Uitvoer: "%3"
