kdevelop - en to nl translation catalogue (96 entries)

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (session)
en: Session
nl: Sessie

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (run)
en: &Run
nl: Uitvoe&ren

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (debug_core_menu)
en: Examine Core File
nl: Core-bestand onderzoeken

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (debug_attach_menu)
en: Attach to Process
nl: Aan proces hechten

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: &Navigation
nl: &Navigatie

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nl: &Bestand

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nl: B&ewerken

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (analyze_file)
en: Analyze Current File With
nl: Huidig bestand analyseren met

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (analyze_project)
en: Analyze Current Project With
nl: Huidig project analyseren met

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
nl: &Venster

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: Settings
nl: Instellingen

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

en: KDevelop Project Files
nl: KDevelop projectbestanden

en: Could not open %1
nl: Kan %1 niet openen

en: Could not open file '%1'.
nl: Kon het bestand '%1' niet openen.

en: Could not open project '%1': %2
nl: Kon project '%1': %2 niet openen

en: Select the session to open the document in
nl: De sessie selecteren waarin u het document wilt openen

en: Cannot open unknown session %1. See `--list-sessions` switch for available sessions or use `-n` to create a new one.
nl: Kan de onbekende sessie %1 niet openen. Zie de `--list-sessions` switch voor beschikbare sessies of gebruik `-n` om een nieuwe aan te maken.

en: The KDevelop Integrated Development Environment
nl: De KDevelop geïntegreerde ontwikkelomgeving

en: Copyright 1999-%1, The KDevelop developers
nl: Copyright 1999-%1, de ontwikkelaars van KDevelop

en: Co-maintainer, C++/Clang, QA, Windows Support, Performance, Website
nl: Mede-onderhouder, C++/Clang, QA, ondersteuning van Windows, prestaties, website

en: Co-maintainer, AppImage, Python Support, User Interface improvements
nl: Mede-onderhouder, AppImage, ondersteuning van Python, verbeteringen aan gebruikersinterface

en: CMake Support, Run Support, Kross Support
nl: Ondersteuning voor CMake, uitvoeren en Kross

en: C++/Clang, Generic manager, Webdevelopment Plugins, Snippets, Performance
nl: C++/Clang, algemeen manager, plugins voor webontwikkeling, fragmenten, prestaties

en: C++/Clang, DUChain, Bug Fixes
nl: C++/Clang, DUChain, bug-reparaties

en: Architecture, VCS Support, Project Management Support, QMake Projectmanager
nl: Architectuur, VCS-ondersteuning, Projectbeheer-ondersteuning, QMake projectbeheerder

en: Architecture, Sublime UI, Ruby support
nl: Architectuur, sublieme interface, ondersteuning voor Ruby

en: Definition-Use Chain, C++ Support, Code Navigation, Code Completion, Coding Assistance, Refactoring
nl: Volgorde van het gebruik van definities, C++ ondersteuning, Code-navigatie, Code-aanvulling, Hulp bij coderen, Refactoring

en: GDB integration
nl: GDB-integratie

en: Text editor integration, definition-use chain
nl: Teksverwerker-integratie, defenitie gebruikersketting

en: Website admin, API documentation, Doxygen and autoproject patches
nl: Website admin, API documentatie, patches voor Doxygen en autoproject

en: GDB integration, Webdevelopment Plugins
nl: GDB integratie, plugins voor webontwikkeling

en: astyle and indent support
nl: Ondersteuning voor astyle en indent

en: SnippetPart, debugger and usability patches
nl: KnipselPart, debugger en bruikbaarheidspatches

en: Subversion plugin, Custom Make Manager, Overall improvements
nl: Subversion-plugin, Custom Make Manager, Algemene verbeteringen

en: Ported to Qt 3, patches, valgrind, diff and perforce support
nl: Overdracht naar QT 3, patches, ondersteuning voor valgrind, diff en perforce

en: The KWrite authors
nl: Auteurs van KWrite

en: Kate editor component
nl: Kate's tekstinvoercomponent

en: Designer code
nl: Designer-code

en: Contributors to older versions:
nl: Bijgedragen aan oudere versies:

en: Initial idea, basic architecture, much initial source code
nl: Oorspronkelijk idee, basisarchitectuur, veel oorspronkelijke code

en: KTabBar, bugfixes
nl: KTabBar, bugreparaties

en: Java & Objective C support
nl: Ondersteuning voor Java en Objective C

en: Debugger frontend
nl: Debugger-frontend

en: PHP support, context menu stuff
nl: PHP-ondersteuning, contextmenu's

en: KDE application templates
nl: KDE-toepassingsjablonen

en: Dist part, bash support, application templates
nl: Dist-component, bash-ondersteuning, toepassingsjablonen

en: Several components, htdig indexing
nl: diverse componenten, htdig-indexering

en: Help with Automake manager and persistent class store
nl: Ondersteuning bij de Automake-manager en persistente klasseopslag

en: Help with KParts infrastructure
nl: Ondersteuning voor de KPart-infrastructuur

en: Ada support
nl: Ada-ondersteuning

en: QMake projectmanager
nl: QMake-projectmanager

en: MDI modes, QEditor, bugfixes
nl: MDI-modi, QEditor, bugreparaties

en: PartExplorer, redesign of CvsPart, patches, bugs(fixes)
nl: PartExplorer, herontwerpen van CvsPart, patches, bugs(reparaties)

en: Replace, Bookmarks, FileList and CTags2 plugins. Overall improvements and patches
nl: Vervang-, bladwijzer-, bestandenlijst- en CTags2-plugins. Algehele verbeteringen en patches

en: Filecreate part and other bits and patches
nl: Filecreate-component en andere bits en patches

en: ClearCase support
nl: Ondersteuning voor ClearCase

en: Ruby support
nl: Ondersteuning voor Ruby

en: Fortran documentation
nl: Fortran-documentatie

en: Python documentation utility
nl: Hulpprogramma voor Python-documentatie

en: Doxygen wizard
nl: Doxygen-assistent

en: Fileselector component
nl: Bestandsselectie-component

en: C++ code completion, persistent class store
nl: C++-codeaanvulling, persistente klasseopslag

en: Help with Perl support
nl: Hulp bij Perl-ondersteuning

en: Documentation index view
nl: Indexweergave voor de documentatie

en: Documentation Finder,  qmake projectmanager patches, usability improvements, bugfixes ...
nl: Documentatiezoeker, qmake projectbeheerder patches, bruikbaarheidsverbeteringen, bugfixes...

en: QMake project manager patches
nl: Patches voor QMake-projectmanager

en: Cleanup and bugfixes for qEditor, AutoMake and much other stuff
nl: Code-opschoning en bugreparaties voor qEditor, AutoMake en nog veel meer

en: Artwork for the ruby language
nl: Grafisch materiaal voor Ruby

en: Open KDevelop with a new session using the given name.
nl: Open KDevelop met een nieuwe sessie met de gegeven naam.

en: Open KDevelop with the given session.
    You can pass either hash or the name of the session.
nl: Open KDevelop met de gegeven sessie.
    U kunt of de hash geven of de naam van de sessie.

en: Delete the given session.
    You can pass either hash or the name of the session.
nl: De gegeven sessie verwijderen.
    U kunt of de hash geven of de naam van de sessie.

en: Shows all available sessions and lets you select one to open.
nl: Toont alle beschikbare sessies en laat u er een kiezen om te openen.

en: List all available sessions on shell and lets you select one to open.
nl: Toon alle beschikbare sessies op de shell en laat u er een kiezen om te openen.

en: List available sessions and quit.
nl: Toon beschikbare sessies en sluit af.

en: Open KDevelop and fetch the project from the given <repo url>.
nl: Open KDevelop en haal het project op uit de gegeven <repo url>.

en: Open KDevelop and load the given project. <project> can be either a .kdev4 file or a directory path.
nl: Open KDevelop en laadt het gegeven project. <project> kan ofwel een .kdev4 bestand of een pad naar een map zijn.

en: Start debugging an application in KDevelop with the given debugger.
    The executable that should be debugged must follow - including arguments.
    Example: kdevelop --debug gdb myapp --foo bar
nl: Start met het debuggen van een toepassing met de gegeven debugger.
    Het uitvoerbare programma dat gedebugd moet volgen - inclusief argumenten.
    Voorbeeld: kdevelop --debug myapp --foo bar

en: Files to load, or directories to load as projects
nl: Te laden bestanden of te laden mappen als projecten

en: Available sessions (use '-s HASH' or '-s NAME' to open a specific one):
nl: Beschikbare sessies (gebruik '-s HASH' of '-s NAAM' om een specifieke te openen):

en: Name: Opened Projects
nl: Naam geopende projecten

en: [running]
nl: [actief]

en: Select the session you would like to use
nl: De sessie selecteren die u wilt gebruiken

[ctx: @info:shell]
en: Specify the executable you want to debug.
nl: Specificeer het uitvoerbare programma dat u wilt debuggen.

[ctx: @info:shell]
en: Specified executable does not exist.
nl: Gespecificeerd uitvoerbaar programma bestaat niet.

en: A session with the name %1 exists already. Use the -s switch to open it.
nl: Een sessie met de naam %1 bestaat al. Gebruik de -s switch om het te openen.

en: No session with the name %1 exists.
nl: Een sessie met de naam %1 bestaat niet.

en: Could not lock session %1 for deletion.
nl: Kon sessie %1 niet vergrendelen voor verwijdering.

en: Session with name %1 was successfully removed.
nl: Sessie met de naam %1 is met succes verwijderd.

en: Cannot find native launch configuration type
nl: Kan het natuurlijke configuratietype voor starten niet vinden

en: Cannot find launcher %1
nl: Kan het startprogramma %1 niet vinden

en: KDevelop Sessions
nl: KDevelop sessies

en: Arbitrary String Which Says Something
nl: Willekeurige tekenreeks die iets zegt

en: Finds KDevelop sessions matching :q:.
nl: Zoekt naar KDevelop sessies die overeenkomen met :q:.

en: Lists all the KDevelop editor sessions in your account.
nl: Toont alle KDevelop-bewerkingssessies in uw account.

en: Open KDevelop Session
nl: KDevelop sessie openen
