kdevexecute - en to nl translation catalogue (44 entries)

en: There is a quoting error in the arguments for the launch configuration '%1'. Aborting start.
nl: Er is een fout met quotes in de argumenten voor de opstartconfiguratie '%1'. Afbreken is gestart.

en: A shell meta character was included in the arguments for the launch configuration '%1', this is not supported currently. Aborting start.
nl: Er is een shell-meta-teken ingevoegd in de argumenten voor de opstartconfiguratie '%1', dit wordt nu niet ondersteund. Afbreken is gestart.

en: Couldn't resolve the dependency: %1
nl: Afhankelijkheden oplossen lukte niet: %1

en: No valid executable specified
nl: Geen geldig programma gespecificeerd

en: There is a quoting error in the executable for the launch configuration '%1'. Aborting start.
nl: Er is een fout met quotes in het programma voor de opstartconfiguratie '%1'. Afbreken is gestart.

en: A shell meta character was included in the executable for the launch configuration '%1', this is not supported currently. Aborting start.
nl: Er is een shell-meta-teken ingevoegd in het programma voor de opstartconfiguratie '%1', dit wordt nu niet ondersteund. Afbreken is gestart.

[ctx: @item:inlistbox]
en: Ask If Running
nl: Vragen indien actief

[ctx: @item:inlistbox]
en: Kill All Instances
nl: Alle exemplaren afbreken

[ctx: @item:inlistbox]
en: Start Another
nl: Een andere starten

[ctx: @title:tab]
en: Configure Native Application
nl: Natuurlijke applicatie instellen

en: Executes Native Applications
nl: Voert eigen applicaties uit

en: Native Application
nl: Natuurlijke applicatie

en: Compiled Binary
nl: Gecompileerd binair bestand

[ctx: @title:menu]
en: Project Executables
nl: Project Uitvoerbare programma's

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Executable
nl: Uitvoerbaar programma

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Project &target:
nl: Project&doel:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: E&xecutable:
nl: &Uitvoerbaar programma:

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, executablePath)
en: executable or /path/to/executable
nl: uitvoerbare programma of absolute/pad/ernaar

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, executablePath)
en: Enter the executable name or the absolute path to the executable file
nl: Voer de naam van het uitvoerbare programma in of het absolute pad ernaar

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Behavior
nl: Gedrag

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Ar&guments:
nl: Ar&gumenten:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, arguments)
en: <html><head/><body><p>Enter arguments to give to the executable.<br/>You can pass arguments containing space characters by putting them in double-quotes.</p></body></html>
nl: <html><head/><body><p>Voer de argumenten in om door te geven aan het programma.<br/>U kunt argumenten met een witruimte doorgeven door ze tussen aanhalingstekens te plaatsen.</p></body></html>

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Working &directory:
nl: Werk&map:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, workingDirectory)
en: Select a working directory for the executable
nl: Selecteer een werkmap voor het programma

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: E&nvironment:
nl: Omgevi&ng:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KDevelop::EnvironmentSelectionWidget, environment)
en: Select an environment to be used
nl: Selecteer een te gebruiken omgeving

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, runInTerminal)
en: <p>By default applications will be run in the background and only their output will be displayed in a tool view. This makes it impossible to interact with applications requiring user input from a terminal emulator. To run such applications, you should use an external terminal.</p>
nl: <p>Standaard worden toepassingen in de achtergrond uitgevoerd en alleen hun uitvoer zal worden getoond in een weergavehulpmiddel. Dit maakt het onmogelijk om te reageren op toepassingen die invoer van de gebruiker via een terminal vereisen. Om zulke toepassingen uit te voeren, moet u een externe terminal gebruiken.</p>

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, runInTerminal)
en: Use external terminal:
nl: Externe terminal gebruiken:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, terminal)
en: <p>Defines the command to execute the external terminal emulator. Use the following placeholders:</p>
    <dl>
    <dt><code>%exe</code></dt>
    <dd>The path to the executable selected above.</dd>
    <dt><code>%workdir</code></dt>
    <dd>The path to the working directory selected above.</dd>
    </dl>
    <p>The arguments defined above will get appended to this command.</p>
nl: <p>Definieert het commando om de externe terminalemulator te starten. Gebruik de volgende plaatshouders:</p>
    <dl>
    <dt><code>%exe</code></dt>
    <dd>Het pad naar het uitvoerbare programma dat boven is geselecteerd.</dd>
    <dt><code>%workdir</code></dt>
    <dd>Het pad naar de werkmap die boven is geselecteerd.</dd>
    </dl>
    <p>De argumenten zoals boven gedefinieerd zullen achter dit commando worden gevoegd.</p>

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Restart
nl: Herstarten

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Act&ion:
nl: Act&ie:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, dependencyAction)
en: Specifies the action to take for the dependencies before starting the executable.
nl: Specificeert de te nemen actie voor de afhankelijkheden voor het starten van het programma.

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, dependencyAction)
en: The selected action will be run before the executable is started.  This allows there to be parts of a project, upon which the executable does not directly depend, to be built and/or installed before running the application.
nl: De geselecteerde actie zal worden uitgevoerd voordat het programma wordt gestart. Dit stelt het in staat om onderdelen van het project te zijn, waar het programma niet direct van afhankelijk is, om te worden gebouwd en/of geïnstalleerd voor het uitvoeren van het programma.

[ctx: @item:inlistbox dependency action]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, dependencyAction)
en: Do Nothing
nl: Niets doen

[ctx: @item:inlistbox dependency action]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, dependencyAction)
en: Build
nl: Bouwen

[ctx: @item:inlistbox dependency action]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, dependencyAction)
en: Build and Install
nl: Bouwen en installeren

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Targets:
nl: Doelen:

en: No environment profile specified, looks like a broken configuration, please check run configuration '%1'. Using default environment profile.
nl: Geen omgevingsprofiel gespecificeerd, lijkt op een gebroken configuratie, controleer de uitvoeringsconfiguratie '%1'. Met gebruik van het standaard omgevingsprofiel.

[ctx: @title:window]
en: Job Already Running
nl: Job is al actief

en: '%1' is already being executed.
nl: '%1' is al uitgevoerd.

[ctx: @action:button]
en: Kill All Instances
nl: Alle exemplaren afbreken

[ctx: @action:button]
en: Start Another
nl: Een andere starten

[ctx: @option:check]
en: Remember choice
nl: Keuze onthouden
