kdevelop - en to nl translation catalogue (86 entries)

en:     *** MESON ERROR ***
nl:     *** MESON FOUT ***

en: Failed to set the internally used Ninja builder
nl: Instellen van de intern gebruikte Ninja-builder is mislukt

en: Failed to acquire the Ninja builder plugin
nl: Binnenhalen van de gebruikte Ninja-builder-plug-in is mislukt

en: The current build directory for %1 is invalid
nl: De huidige bouwmap voor %1 is ongeldig

en: The directory '%1' is not empty and does not seem to be an already configured build directory
nl: De map '%1' is niet leeg en lijkt geen reeds geconfigureerde bouwmap te zijn

en: The directory '%1' cannot be used as a meson build directory
nl: De map '%1' kan niet gebruikt worden als een meson-bouwmap

en: The current build configuration is broken, because the build directory is not specified
nl: De huidige configuratie voor bouwen is gebroken, omdat de bouwmap niet is gespecificeerd

en: Congratulations: You have reached unreachable code!
    Please report a bug at https://bugs.kde.org/
    FILE: %1:%2
nl: Gefeliciteerd: U hebt onbereikbare code bereikt!
    Rapporteer een bug op https://bugs.kde.org/
    BESTAND: %1:%2

en: Internal error: The buildsystem manager is not the MesonManager
nl: Interne fout: de beheerder van het bouwsysteem is geen MesonManager

en: Failed to create a new build directory
nl: Aanmaken van een nieuwe bouwmap is mislukt

en: The directory '%1' is already pruned
nl: De map '%1' is al opgeschoond

en: The directory '%1' does not appear to be a meson build directory
nl: De map '%1' lijkt geen meson-bouwmap te zijn

en: Aborting prune operation
nl: Opschoonbewerking afgebroken

en: Deleting contents of '%1'
nl: Inhoud van '%1' wordt verwijderd

en: ** Prune successful **
nl: ** Opschonen succesvol **

en: ** Prune failed: %1 **
nl: ** Opschonen is mislukt: %1 **

[ctx: @title:window]
en: Project Import Failed
nl: Project importeren is mislukt

en: Meson builder error: %1
nl: Fout in meson-bouwer: %1

en: Importing %1 failed because no build directory could be created.
nl: Importeren van %1 is mislukt omdat geen buildmap aangemaakt kon worden.

en: Introspection file '%1' does not exist
nl: Introspectiebestand '%1' bestaat niet

en: Failed to open introspection file '%1'
nl: Openen van introspectiebestand '%1' is mislukt

en: The introspection file '%1' contains neither an array nor an object
nl: Het introspectiebestand '%1' bevat geen array of een object

en: %1 returned %2
nl: %1 gaf %2 terug

en: JSON parser error: %1
nl: Fout bij ontleden van JSON: %1

en: The introspection output of '%1' contains neither an array nor an object
nl: De uitvoer van introspectie '%1' bevat geen array of een object

en: The current build directory is invalid
nl: De huidige bouwmap is ongeldig

en: Failed to create a temporary file.
nl: Aanmaken van een nieuw bestand is mislukt.

en: The rewriter output of '%1' is not an object
nl: De uitvoer van rewriter '%1' is geen object

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_showAdvanced)
en: Show Advanced Configuration
nl: Geavanceerde configuratie tonen

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, container)
en: Advanced Configuration
nl: Geavanceerde configuratie

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_mesonArgs)
en: Extra Meson arguments:
nl: Extra meson-argumenten:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_backend)
en: Meson backend:
nl: Backend van meson:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_mesonExe)
en: Meson executable:
nl: Uitvoerbaar meson-bestand:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, i_mesonArgs)
en: Changing this will reset the build options.
nl: Dit wijzigen zal de opties voor bouwen resetten.

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, i_mesonExe)
en: /path/to/mesonexecutable
nl: /pad/naar/mesonexecutable

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_hideAdvanced)
en: Hide Advanced Configuration
nl: Geavanceerde configuratie verbergen

en: The current build directory does not exist
nl: De huidige bouwmap bestaat niet

en: The current build directory is empty
nl: De huidige bouwmap is leeg

en: Build directory configured
nl: Bouwmap is geconfigureerd

en: This meson build directory is not fully configured
nl: De meson-bouwmap is niet volledig geconfigureerd

en: This directory does not seem to be a meson build directory
nl: Deze map lijkt geen meson-bouwmap te zijn

en: Invalid build directory configuration (empty build directory string)
nl: Ongeldige configuratie van bouwmap (lege bouwmaptekenreeks)

en: Something went very wrong. This is a bug
nl: Er is iets erg fout gegaan. Dit is een bug

en: No changes
nl: Geen wijzigingen

en: %1 option changed | %1 options changed
nl[0]: %1 optie gewijzigd
nl[1]: %1 opties gewijzigd

[ctx: @title:tab]
en: Meson Project Configuration
nl: Meson-projectconfiguratie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_status) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_statusMessage)
en: Status message...
nl: Statusbericht...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_changed)
en: Num changed
nl: Num gewijzigd

en: <NEW>
nl: <NIEUW>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, MesonListEditor)
en: Dialog
nl: Dialoog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_new)
en: New
nl: Nieuw

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_del)
en: Delete
nl: Verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_first)
en: First
nl: Eerste

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_up)
en: Up
nl: Omhoog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_down)
en: Down
nl: Omlaag

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_last)
en: Last
nl: Laatste

[ctx: @title:window]
en: Configure a Build Directory - %1
nl: Een bouwmap configureren - %1

en: Specified meson executable does not exist
nl: Gespecificeerd meson-uitvoerbaar programma bestaat niet

en: Creating new build directory
nl: Nieuwe bouwmap wordt aangemaakt

en: Using an already configured build directory
nl: Een reeds geconfigureerde bouwmap wordt gebruikt

en: Using a broken meson build directory (this should be fine)
nl: Een gebroken meson-bouwmap wordt gebruikt (dit zou goed moeten zijn)

en: Cannot use specified directory
nl: Kan gespecificeerde map niet gebruiken

en: There are already files in the build directory
nl: Een zijn reeds bestanden in de bouwmap

en: The build directory field must not be empty
nl: Het veld voor de bouwmap mag niet leeg zijn

en: You have reached unreachable code. This is a bug
nl: U hebt niet-bereikbare code bereikt. Dit is een bug

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_buildDir)
en: Build directory:
nl: Bouwmap:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, i_buildDir)
en: Full Path to the new build directory
nl: Volledig pad naar de nieuwe bouwmap

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_name) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_dispProject)
en: Name:
nl: Naam:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, b_reset)
en: Reset to default value
nl: Terug naar standaardinstellingen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, c_main)
en: Meson Options
nl: Meson-opties

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_core)
en: Core
nl: Kern

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_base)
en: Base
nl: Basis

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_directory)
en: Directories
nl: Mappen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_test)
en: Testing
nl: Testen

en: Initializing GUI
nl: GUI initialiseren

en: Loading project data...
nl: Projectgegevens worden geladen...

en: Writing project data...
nl: Projectgegevens worden geschreven...

en: Loading meson rewriter data failed
nl: Gevens van meson-rewriter laden is mislukt

[ctx: @title:window]
en: Select Additional Meson Option
nl: Extra meson-optie selecteren

[ctx: @label:listbox]
en: Meson option to add:
nl: Toe te voegen meson-optie:

[ctx: @title:tab]
en: Meson Project Settings
nl: Meson-projectinstellingen

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MesonRewriterPage)
en: Meson project settings
nl: Meson-projectinstellingen

note: i18n: ectx: attribute (toolTip), widget (QWidget, t_project)
en: Project settings
nl: Projectinstellingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_project)
en: <html><head/><body><h3>projectName</h3></body></html>
nl: <html><head/><body><h3>projectNaam</h3></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_defOpts)
en: Project default options
nl: Standaard opties van project

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_newOpt)
en: New Option
nl: Nieuwe optie
